Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий судинний хірург Одеси (Найкращий судинний хірург Одеси)
Найкращий судинний хірург Одеси
Джулі Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий судинний хірург Одеси

Потрібен досвідчений оперуючий судинний хірург, порадьте. Може стикалися з такими і знаєте до кого краще звернутися.
 
Северина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я оперувалася у Чайки М.А., дуже обізнаний фахівець, можете сміливо звертатися. Моя подруга оперувала маму в Залевського, залишилася задоволена.
 
Ella Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім можу порадити хорошого фахівця з судин Залевського Дмитра Михайловича. Він благополучно провів мені операцію, тим самим позбавивши варикозної хвороби. Вона в мене багато років була, якби знала, що все так просто і швидко можна вирішити, звісно, прийшла б давно. Зараз ноги не болять і мають дуже навіть пристойний вигляд.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович допоміг мені. На ногах були некрасиві судинні сіточки, мало того, що зовнішній вигляд через них псується, так ще й для здоров'я в них мало корисного. Я боялася, що доведеться робити операцію, але, на щастя, до цього справа не дійшла. Я вдячна Михайлу Олександровичу за його професіоналізм, позбавив від проблеми вельми щадними методами. Я просто щаслива.
 
РозаліяВелика Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Не думала, що одразу так пощастить із лікарем Чайкою, зараз уже не знаєш, до кого звертатися, скрізь намагаються тільки побільше грошей витягнути з кишень, а результату ніякого. Михайло Олександрович порядний у цьому плані й насправді лікує.
 
Olesya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже нервувала і переживала. Але це був той випадок, коли спокій, упевненість доктора Залевського передається пацієнтові. Весь хід операції лікар коментував, що дуже допомагало в цій ситуації. Лікар дуже уважний, кваліфікований. Добре, що у нас є такі молоді фахівці!
 
Cristal1980 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна за найвищою мірою професійно проведену операцію зі стентування коронарних судин Дмитру Михайловичу Залевському і вам рекомендую як ідеального лікаря.
 
Спиридон Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся зі скаргою на варикоз, планував операцію.  Дмитро Михайлович подивився судини, домовилися на операцію. Сама операція пройшла успішно. хороший лікар можу рекомендувати!
 
Svet1 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім добрий день! Напишіть, будь ласка, контакти цих лікарів?
 
Спиридон Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Залевський приймає в Медині на Пастера у 2-му хірургічному відділенні, контактний телефон 0971039911
 
РозаліяВелика Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка приймає в МКЛ №10 на Малиновського 61, зателефонувати можна за номером - 0976447223.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий судинний хірург Одеси (Найкращий судинний хірург Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: