Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Хороший косметолог Одеса селище Котовського (Хороший косметолог Одеса селище Котовського)
Хороший косметолог Одеса селище Котовського
Yyaassyyaa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший косметолог Одеса селище Котовського


Можете підказати, хто на Таїрова добре робить карбоксітерапію безін'єкційну?
 
Віталіна Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Довга Ольга В'ячеславівна - чудовий косметолог! Проходила у неї карбоксітерапію безін'єкційну, робила пілінги, різні догляди. Залишилася дуже задоволена результатами. Також Ольга В'ячеславівна підібрала мені правильну косметику. На прийомах дуже приємно спілкується і докладно відповідає на всі запитання, сміливо можу рекомендувати!
 
Дея Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Ольги В'ячеславівни з проблемою розації. Шкіра обличчя була суха і зневоднена, з почервоніннями, невеликою горбистістю і невеликими висипаннями. Наразі проходжу курс мікроголчастої терапії поєднаний з пілінгом. Ефект приголомшливий. Процедури проходять дуже комфортно.
 
Нева Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертаюся до Ольги В'ячеславівни регулярно, вона проводить мені процедури основного догляду, пілінги, масаж, мікроструми. Є ще низка процедур, які планую виконати в неї. Довіряю повністю, дуже чуйна і чуйна людина, фахівець своєї справи. Працює з душею і роботу свою любить. Однозначно рекомендую її як фахівця.
 
MKulikova Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила я в Ольги В'ячеславівни кілька процедур і обов'язково повернуся ще. Я отримала не тільки якісні послуги, а й грамотну консультацію. Оскільки це не перший мій досвід у косметолога, раніше відвідувала Суботіну Олену і Рубель Аліну, то можу з упевненістю сказати, що всі процедури були проведені дуже професійно. Коли приходиш на прийом до косметолога, цінуєш не тільки якість послуги, а й ввічливе, привітне ставлення.
 
Aurora66 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Понад три роки довіряю свою красу Ользі В'ячеславівні, і дуже задоволена! Дуже грамотний фахівець, уважна і відповідальна! У мене дуже проблемна і чутлива шкіра, поміняла кілька косметологів: Христину Щербакову і Наталю Титову, поки не потрапила до Ольги В'ячеславівни, і відтоді я спокійна за свою зовнішність. Дуже рекомендую!
 
BondarDarya Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я змінила вже кілька косметологів: Наталю Павлову і Людмилу Завадську, нарешті знайшла Ольгу В'ячеславівну - косметолога з чарівними руками! Після консультації та кількох процедур, мене почало тішити моє відображення в дзеркалі дедалі більше й більше, а оточуючі постійно роблять компліменти про мою зовнішність.
 
Sunflower7 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете сказати де приймає Ольга В'ячеславівна?
 
MKulikova Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Доктор Благо Плюс, яка розташована на вулиці Дмитра Донського, 2а/7.
 
EkaterinaFox Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
А телефончик можете дати?
 
Нева Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть: +38 (048) 710-04-39
+38 (067) 460-40-30
+38 (050) 302-68-50
+38 (073) 002-53-44
 
Anni1 Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуюся послугами Ольги В'ячеславівни регулярно, процедури виконуються якісно, безболісно. Про кожну процедуру дається детальна інформація, дуже доброзичливе ставлення до клієнта. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Хороший косметолог Одеса селище Котовського (Хороший косметолог Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: