Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Лікар дієтолог Одеса (Лікар дієтолог Одеса)
Лікар дієтолог Одеса
Nаdin Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
В онлайн дієтолога Колесникова Марина Ігорівна проходила курс. Чесно, очікувала більшого, суміш кетодієти і набору відсебеньок, вага, яку скинула, повернулася, плюс 10 кг зверху.
 
Ksy Повідомлення # 17
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Марина Ігорівна Колесникова була непоганим дієтологом, потім почала вести онлайн, щоб побільше бабла зрубати, як результат, якість роботи впала. Знаю її років 7, була її пацієнткою, вона зараз дуже зіпсувалася. Немає підходу до пацієнта і бажання допомогти, є тільки милування собою коханою.
 
Miara Повідомлення # 18
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна Кузьмінова допомогла чоловікові скинути зайві 15 кілограмів і вдома перебудувати харчування на правильне і здорове. Дуже вдячні їй за все. Пролікувала ШКТ і поміняла спосіб життя, а також ставлення до їжі в родині.
 
МамаОдеса Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в Інни Прус, одна консультація. Мені не сподобалося спілкування і підхід, нахабно і хамовито поводиться. Не рекомендую її.
 
Ангеліна Повідомлення # 20
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за відгуки та рекомендації, допомогла скинути вагу й розв'язати дрібні проблеми зі шлунком і кишківником лікарка-дієтолог Кузьмінова Катерина Валеріївна.

Тему можна закривати, всім ще раз спасибі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Лікар дієтолог Одеса (Лікар дієтолог Одеса)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: