Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Катерина Кузьмінова дієтолог відгуки (Катерина Кузьмінова дієтолог відгуки)
Катерина Кузьмінова дієтолог відгуки
поліна35 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Кузьмінова дієтолог відгуки


Хто худнув з Кузьміновою Катериною Валеріївною, залиште свій відгук. Ви результатом задоволені? Рекомендуєте до неї звернутися?
 
Жюлі Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена результатом. у мене - 12 кг за 2 місяці, система схуднення складена ідеально. Раджу до неї звернутися!
 
Ася5 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендаціями Катерини Валеріївни пройшла обстеження і була виявлена одна з основних проблем зайвої ваги. Зараз розв'язую цю проблему медикаментозно, зокрема дотримуюся її рекомендацій щодо харчування, вже вдалося навіть трохи схуднути.
 
Симонна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Як важливо знайти "свого" лікаря, чиї призначення не викликають сумнівів, з яким комфортно, з яким можна поставити будь-яке питання і отримати вичерпну відповідь.  Катерина Вікторівна чуйна, тактовна і дуже уважна.  Вдячна їй за вдумливий підхід до моїх кілограмів!
 
Діонісія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Пробувала багато разів схуднути самостійно, але все без толку. Вага стояла на одній цифрі й не зникала, поки я не звернулася до дієтологині Кузьмінової. Катерина Валеріївна розробила для мене індивідуальну систему, за допомогою якої я скинула 10 кг. З власного досвіду можу рекомендувати цього дієтолога.
 
sunset24 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть за якою системою відбувається схуднення і вартість курсу?
 
Жюлі Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування відбувається за спеціальною схемою.  Перед консультацією зв'язуйтеся з Катериною Валеріївною та дізнаєтеся, які аналізи потрібно здати Потім відбувається консультація, де відбувається розбір аналізів; призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; рецепти правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні. І консультація щодо закріплення отриманих результатів і знань, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. Весь курс мені обійшовся в 5000 грн.
 
Муля Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогла реально. За 2 місяці скинула 10 кг і продовжую скидати. При цьому я не сиджу на дієті, їм практично все, просто харчування збалансоване. Рекомендую!
 
Чара Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Катерину Валеріївну порекомендували, тому я можу сказати, що вона просто шикарний лікар. Вона провела мені розгорнуту консультацію з обстеженням.  Побільше б таких лікарів як вона. Результат уже на обличчя.
 
Lilnas Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефон лікарки Кузьмінової?
 
Симонна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактні телефон Катерини Валеріївни - 0931536900.
 
Іві Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний, доброзичливий лікар! Приваблює до себе. Видно, що професіонал своєї справи. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Катерина Кузьмінова дієтолог відгуки (Катерина Кузьмінова дієтолог відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: