Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » СПОРТИВНИЙ ФОРУМ ОДЕСИ » Тренування в Одесі » Єдиноборства. Сенс занять. Правда про тренування. (Єдиноборства. Сенс занять. Правда про тренування.)
Єдиноборства. Сенс занять. Правда про тренування.
Alfresko Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
За період тренувань, більш ніж 30 років, я дуже часто зустрічаю думку про те, що більшість єдиноборств не приносять здоров'я, а так само не працюють в екстремальних ситуаціях. Хотілося б поговорити про це публічно і чесно. Цікава думка і новачків, і профі...
 
poa83 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
я шото не бачив бійців, старших за 30, Очевидно, що чим більше таких занять, тим менше здоров'я
 
OlgaAvdeeva Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Ті, хто займається єдиноборствами заради розвитку, до того ж більше духовного, вони ніколи й не афішують своїх захоплень, а дізнатися про це шансів мало, а ті, хто займається заради самоборони, рано чи пізно розуміють, що купити пневмат виходить значно швидше та дешевше, а тут питання більше в меті таких занять.
 
Evstaf Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Прочитав статтю про Тайський бокс Красивий і видовищний вид боротьби. Хотілося б зайнятися, цікаво в Одесі є секції?
 
vdowencko Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Спортом потрібно займатися з розумом, як би кумедно це не звучало. Звісно спортсмени отримують травми і різні види спорту відрізняються за травматичністю. Я для себе вибрала плавання, дуже добре оздоровлює весь організм. І наша тренерка порадила приймати NanoSoda для більшої витривалості та щоб організм швидше після тренувань відновлювався, дуже корисна річ. Після того як почала курс, результативність тренувань підвищилася. Набагато більше за тренування роблю ніж раніше.
 
LollySun Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще купити для самозахисту електрошокер. Я своїй дівчині подарував він досить таки компактний і простий у використанні
 
Одеський форум » СПОРТИВНИЙ ФОРУМ ОДЕСИ » Тренування в Одесі » Єдиноборства. Сенс занять. Правда про тренування. (Єдиноборства. Сенс занять. Правда про тренування.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: