Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Куплю » Куплю одяг (Куплю одяг)
Куплю одяг
Nikoll Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я чогось дуже різко схудла, тепер доводиться міняти майже весь гардероб. Це так складно, одночасно все міняти. Штани сукні ще сестра віддала, а ось куртку або пальто на весну хочу нове. На чому зупинитися - не знаю. Що нині модне? А шкіряні зараз носять куртки?
 
Barbara Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
А що ви до цього носили? Мені імпонує класичне кашемірове пальто. Люблю елегантний стиль, який підкреслює фігуру. І віку потрібно своєму відповідати. Нікуди його не приховаєш.
 
Liliput Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Які ви ніжні. Щойно змінилася вага - відразу починаєте міняти гардероб. Розумію, що це все для мотивації. Але все одно, я б не поспішав так витрачати гроші.
 
Олівія Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Виглядати стильно в наш час дуже важливо. Не дуже розумію, чого ви боїтеся, адже купувати нові речі - це круто і так приємно. У гардеробі дівчини має бути не одне пальто і не одна куртка. Я, звісно, за хорошу річ у гардеробі. Як ви ставитеся до покупок через інтернет? Або хоча б якщо не покупок, то прицінитися і дізнатися, що носять люди можна в мережі. Мені ось попався сайт, де можна купити жіночу шкіряну куртку Подивіться, може, вам впаде щось в очі і ви зможете звернутися до їхніх послуг і придбаєте їхній товар. Вони, здається, навіть шиють верхній одяг за вашими особистими індивідуальними вимірами.
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Куплю » Куплю одяг (Куплю одяг)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: