Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Куплю » Джинси на високого хлопця, де знайти? (Джинси на високого хлопця, де знайти?)
Джинси на високого хлопця, де знайти?
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Старший син, йому 18 років, став майже вже вищим за нашого тата. Потрібно підібрати йому хороші джинси або штани. Порадьте, де можна знайти чоловічі штани, на високий зріст?
 
Дрюлька Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Зазвичай я ходжу по магазинах із сином, щоб вибрати йому відповідні речі. Але з його ростом, продають дуже мало модних речей. В основному все звичайне, не помітне. Дуже шкода, що виробники цього не враховують. На високих хлопчаків светри всі короткі, джинси підстрелені. Вибору немає(
 
Шварц Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Автор, я б на вашому місці так не засмучувався. Зараз часто-густо, молодь підкочує в два, а то і в три рази будь-які штани. Тож можна сміливо брати короткі, і бути в тренді!
 
Малина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно, хлопчики в такому віці бувають дуже високі, до того ж худенькі. Але думаю, що підібрати на нього штани, все ж таки можна. А всі ці підвороти на штанах давно вже не в моді, тому потрібно брати штани за розміром.
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Куплю » Джинси на високого хлопця, де знайти? (Джинси на високого хлопця, де знайти?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: