Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Куплю » Де замовити жіноче взуття? (Де замовити жіноче взуття?)
Де замовити жіноче взуття?
Irinka24 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть, де зараз вигідніше замовити взуття, я ось просто без поняття, хотілося б уточнити інформацію у вас, тому що сама з будь-чого переплачу і отримаю щось погане.
 
Lorelai23 Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо і така ситуація буде, особисто я ось постійно ризикую і замовляю де попало, але це не робить мене дурницею або просто я не отримую поганих товарів, постійно якість приходить.
 
Irinka24 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені взагалі не так все приходить, тому що я що не замовлю, постійно прийде погана якість, було вказано, що буде шкіра, прийшла тканина, ну самі подумайте, це ж узагалі дичина повна.
 
katuha Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Що тут говорити, дичина не дичина, я сама закуповую товари вже багато років, тому можу вам хоча б порадити на перший раз, де замовляти, хоча особисто я тут замовляю жіноче взуття еobuv.cоm не перший рік, тому що якість влаштовує, ціни не особливо високі, я ось знаю, що в них консультанти є за номером, у них розмірна сітка написана.

Замовляла собі, навіть ризикувала і сестрі робила замовлення, сама розмір вибирала і прийшло все відповідне, вони чаклуни!
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Куплю » Де замовити жіноче взуття? (Де замовити жіноче взуття?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: