Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Взаємовідносини батьки і діти » Дитячі ігри онлайн (Дитячі ігри онлайн)
Дитячі ігри онлайн
lottosya Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи грають ваші діти в онлайн ігри? Доньці 5 років, намагаюся захищати від усякого сміття, що є в мережі.
 
gargana Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму синові 9 років - уже рік, як підсів на гру Майнкрафт. Грає по мережі з друзями однокласниками. Мені не дуже подобається, що там якісь вбивства - тільки й чую, ти мене вбив або я помер. Пробую його переконати знайти більш розумну гру, але поки немає результатів.
 
teodor Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
А ми з малим 4 роки граємо в Angry Birds - розвиваємо дрібну моторику і візуалізацію. Син у захваті. І я іноді з ним заграюся в цих іграх. Нічого поганого вони не несуть.
 
gargana Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, не всі ігри погані, але я вважаю, що вони затягують і викликають залежність. Особливо це помітно по маленьких дітях, які не отримуючи бажаного влаштовують істерику. Усе має бути дозовано - в міру, і ігри, і інший розвиток дітей.
 
tartaletka Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо, наш сучасний світ зовсім інший, ніж той, у якому зростали ми, бо як не крути, а цифровий розвиток систем уже міцно використовується в багатьох сферах життя. І наші діти тому не виняток. Починають пізнавати світ змалечку, в іграх і комп'ютерах. З цим нічого не поробиш.
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Взаємовідносини батьки і діти » Дитячі ігри онлайн (Дитячі ігри онлайн)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: