Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Взаємовідносини батьки і діти » Ви допомагаєте своїм дітям з уроками? (Ви допомагаєте своїм дітям з уроками?)
Ви допомагаєте своїм дітям з уроками?
Лаки Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Заради інтересу вирішила запитати - ви допомагаєте своїм дітям з уроками чи вони самі справляються? Я абсолютно нічого не встигаю. Приходжу ввечері з роботи втомлена, потрібно ще купу справ по дому зробити, а донька просить з уроками допомогти. Причому не завжди навіть сама можу ці завдання виконати
 
Allusik Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
А з яким предметом у вас найбільше проблем? У нас це, як не дивно, але українська мова. Син у 4 класі вчиться. Днями контрольна була, погано написав( Добре б зробити роботу над помилками, але вчителька не видає зошити
 
Лікаста Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
А за яким підручником ви навчаєтесь? Ми теж у 4 класі зараз, у нас підручник з української мови Пономарьової та Гайової за 2021 рік. Ось знайшла на сайті з ГДЗ розв'я́зник з відповідями щодо контрольних робіт  Можна хоча б подивитися і зрозуміти, де і які помилки були зроблені
 
Soniya Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Лаки, дивлячись якого віку діти. У мене один у молодшій школі ще вчиться, то я йому допомагаю, звісно, контролюю процес. А старший уже сам робить, приходить тільки, коли потрібна допомога справдіЛаки,
 
LulaMir Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми теж користуємося розв'язником для того, щоб перевірити правильність виконання домашнього завдання. Іноді діти до мене приходять із завданням і мені самій важко з його рішенням, всяке буває. Ось тут є ГДЗ з різних предметів Зазвичай цим сайтом користуємося. Але це вже коли потрібно перевірити або коли дитина не може самостійно виконати завдання
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Взаємовідносини батьки і діти » Ви допомагаєте своїм дітям з уроками? (Ви допомагаєте своїм дітям з уроками?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: