Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Як набрати вагу? (Як набрати вагу?)
Як набрати вагу?
Graffinin Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Де не читаю інформацію на сайтах, то переважно пишуть, що хочуть схуднути, борються із зайвою вагою. А я от навпаки ніяк не можу погладшати. Усе життя був худеньким. Але тепер якось соромно буває, порівняно зі своїми друзями я взагалі виглядаю не дуже. Підкажіть, як набрати вагу? Що потрібно робити для цього?
 
Оксана Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, думаю, що ви не маєте на увазі набрати вагу від переїдань? Ну ви ж про м'язову масу хочете запитати? Автор, тоді вам пряма дорога в тренажерний зал.
 
Жоржетта Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Авторе, знаєте, вам би краще справді проконсультуватися з якимось лікарем із цього приводу або, як варіант, піти таки до тренажерного залу і поспілкуватися з тренером. Повірте, вони вже знають як допомогти в такому питанні. А ще, можете ось почитати інформацію про те, як набрати вагу худому хлопцю. Можливо, якісь поради будуть вам дуже корисні.
 
MaksimusMann Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
А може вам варто поприймати якісь добавки до їжі зі спортивного харчування або вітаміни? Може чогось не вистачає в організмі, тому ви такий худий?
 
ІннаЯров Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до хорошого дієтолога
 
Dreza Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я їм і граю quicksave.su
 
Mitezjede Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Постійно їсти не варіант точно!
 
Occy Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Надійний спосіб набрати вагу - це спорт і спортивне харчування, якщо з розумом підійти до питання, то вже за пів року ви матимете ідеальну вагу і класну фігуру!
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Як набрати вагу? (Як набрати вагу?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: