Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Загальний чоловічий форум » моє хобі, граю на гітарі (моє хобі, граю на гітарі)
моє хобі, граю на гітарі
Порох Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
люблю музику, практикую гру на гітарі, самоучка, дивлюся відеоуроки
дещо виходить
є тут самоучки? Хочу ще й на синтезаторі навчитися грати
 
Тимохіна Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
чудовий спосіб саморозвиватися, у мене так чоловік розважається, в навушниках з гітарою і мені тиша, а йому тренеровочки, потім красиво грає розучену нову мелодію. Мені подобається
 
Malinna Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова ідея вас відвідала, я займалася спочатку з учителем, а потім, коли ази засвоїла, стала сама пробувати за тими самими відеоуроками дорозвивати свою творчість, зараз у мене нова гітара, в інтернет-магазині 4club.com купила сама собі, грати на хорошому інструменті - ще більше задоволення, вона в мене на своїй поличці стоїть і ставлення до неї особливо дбайливе. Люблю в колі друзів пограти.
 
ВікторПонам Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
чудове хобі, заздрю вашому інструменту
я теж люблю пограти, особливо під застілля музика добре ллється
 
yagodka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма, гітара чудовий інструмент, її мелодія душу зачіпає! Я взагалі дуже ціную і поважаю людей, які вміють грати на музичних інструментах, і вважаю що для цього навичок мало, потрібен талант! Ось у мене якось із музикою не склалося, а донька із задоволенням ходить до музичної школи, грає на синтезаторі. А Ви вже знайшли для себе синтезатор? Ми купували через інтернет у музичному магазині ШоуМаркет showmarket.com, у них весь товар сертифікований, з наявністю гарантії!
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Загальний чоловічий форум » моє хобі, граю на гітарі (моє хобі, граю на гітарі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: