Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Аденома, допоможіть порадою (Аденома, допоможіть порадою)
Аденома, допоможіть порадою
petrikova Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, хочу у вас порадитися щодо делікатного питання. У батька (61 рік) нещодавно виявили аденому. Лікар в обласній лікарні відразу відправив його на операцію, а батько вперся, "їм би тільки різати, я під ніж не піду". Силою його відправляти на операцію я не хочу, може хтось знає, як її лікувати без операцій?
 
Mather Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Не люблю радити, але ось Варвара. Перевірена мною і знайомими роками, реклами не дає, повністю знеболює, навіть призупиняє рак, сильніше за неї нікого в житті не зустрічала, всі інші як діти порівняно з нею, але бере гроші і не малі, напевно має право. Дітей з будь-якими проблемами приймає безплатно, це я точно знаю, може і по фотографії. У мене особисто було так. тел. 0989829051. І відразу імейл, а то потім розривають питаннями pomoschvarvara@gmailсом ( точка сом)
 
Антуанна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
переконайте зробити операцію!
 
diagramma Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
умовляйте як тільки можете - це небезпечний стан
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Аденома, допоможіть порадою (Аденома, допоможіть порадою)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: