Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Використання масок для обличчя (Використання масок для обличчя)
Використання масок для обличчя
Barbara Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ніколи не заморочувалася питанням якоїсь спеціальної косметики для обличчя. Найчастіше користувалася умивачкою і фарбувала тільки вії. Але зараз чомусь задумалася про якісь поживні масочки. Що порадите?
 
Nikoll Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я маски використовую тільки з натуральних компонентів. Лєтов полуничка, огірочки... А спеціально щось купувати не пробувала. Хоча... напевно незабаром доведеться.
 
Agafiya Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Народна косметика це, звісно, добре, але коли на шкірі стають помітні сліди часу, то одними огірочками вже не обійтися. У сучасній косметиці є маса тканинних масок для обличчя і купити їх в Україні не так вже й складно
 
Патриція Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені цілком вистачає звичайних кремів. Головне їх правильно підібрати і не доведеться використовувати ніякі маски.
 
ділок Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ось помічаю, що з кожним роком шкіра потребує все більше і більше догляду, у вас теж так? Так ось відразу можу розповісти, що вибирати потрібно за описом, дивіться на всі рекомендації фахівців. Мені відмінно підходить BB-крем Missha, який допомагає маскувати пігментацію і дрібні зморшки, насичує шкіру всім необхідним і захищає від шкідливих променів сонця.
 
svetlana71 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Корейські маски для обличчя з колагеном дуже гарні! З гіалуроновою кислотою - улюбленці! Рекомендую.
 
Олівія Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені чомусь здається, що підбором таких засобів має займатися косметолог. Просто нереально самостійно купити собі маску або той самий крем і ним користуватися. Можна зірвати собі нереальну алергічну реакцію. Тож не ризикуйте!
 
Andromeda Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
У принципі, Олівія говорить правильно. Але в нашій країні ніхто не привчений ходити до таких фахівців просто на консультацію. Найчастіше всі самі собі підбирають і креми, і маски, і тоніки, і вмивалки... До речі, як варіант, може комусь буде цікавим, то подивіться польську косметику Norel Там теж можна знайти щось підходяще.
 
Kattie456 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
спробуйте народні засоби
 
Walli Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні, гадаю, ті маски, які можна купити, будуть кращими за народні засоби, подивіться на жінок 80 років і тепер, бачите, яка різниця в красі!
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Використання масок для обличчя (Використання масок для обличчя)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: