Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Рекламний форум » смартфон Samsung Galaxy S9 Plus (смартфон Samsung Galaxy S9 Plus)
смартфон Samsung Galaxy S9 Plus
KopterTolya Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу купити дружині на День Народження сучасний смартфон Samsung Galaxy S9 Plus. У нашому місті в магазинах такої моделі смартфона я не знайшов, тому думаю купувати через інтернет. Хто знає, які перевірені магазини є, щоб можна було купити такий смартфон?
 
Vitalik27 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Місяць тому купував Samsung Galaxy S9 в інтернет магазині Скай Тут я знайшов його за найнижчою ціною. Спочатку я сумнівався в якості, але прийшов дійсно оригінальний смартфон. Так, що можете не втрачати час на пошуки і замовляти в цьому магазині.
 
boss1991 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитрус
 
ЛюдмилаМуранова Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Samsung Galaxy S9 норма тельчик!
 
Dianna Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Норм подарунок
 
Firmach Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Не сподобався. хоч кожному своє. але не за такі гроші його купувати
Додано (22.03.2019, 12:05)
---------------------------------------------
Не дуже
 
Креатифф Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
гарний
 
Romangurov Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
чіткий смарт, тим більше ціна впала. Сірий можна за 16 взяти. Офіціал 26, все таки дорогувато, як на мене
 
Remonter Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Samsung Galaxy S9 норма тельчик!
 
Pemelan Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж більшою мірою віддаю перевагу флагманським смартфонам, оскільки вони завжди були більш продуктивні ніж бюджетники.
Нещодавно якраз вийшов новий iPhone 11, який за своїми характеристиками перевершує всі інші моделі телефонів, і я вирішив змінити свою сімку на нього. Відмінний апарат.
До речі кажучи, не розумію, чому люди так не люблять телефони від компанії Apple?
Як почав користуватися їхніми телефонами, помітив, що більшість людей, навіть ті, що не користувалися жодного разу їхніми телефонами, постійно кричать, що вони погані. Цікаво, звідки вони все це беруть?
 
trufel Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Взагалі для мене оптимальним смартфоном є сяомі. Однак нещодавно треба було поставити на нього нову кришку, до цього впустив, з'явилися великі сколи. Знайшов на сайті хорошу за ціною/якістю, замовляйте там, з доставкою по Україні зручно.
 
gosbon74 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені взагалі теж дуже подобається самсунг, тому кілька днів тому на сайті придбав собі недорого самсунг с8 з модулем нфс, раджу вам теж звернути увагу на цей магаз.
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Рекламний форум » смартфон Samsung Galaxy S9 Plus (смартфон Samsung Galaxy S9 Plus)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: