Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Рекламний форум » Обладнання для дистиляції (Обладнання для дистиляції)
Обладнання для дистиляції
bremen Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу купити самогонний апарат для свого батька, він переїхав у село і буде варити самогон для своїх потреб, та й мене пригощати. Та горілка, яка продається в наших магазинах, не завжди хорошої якості, а свій натур продукт гарантовано буде хорошим. Де можна купити самогонний апарат і який краще вибрати?
 
dueyn Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Вони різні апарати є - потрібно дивитися на літраж. Якщо ваш тато буде варити самогон для себе, то не беріть великий апарат.
 
kenedi Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Самогонні апарати є різної будови і типу: класичної конструкції з проточним знімним або несьемним конденсатором і сухопарником. Або ж перегінні куби з кламповими з'єднаннями, але вони здебільшого великі й для домашнього використання недоцільні.
 
teodor Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого батька теж є самогонний апарат, але саморобний - робив його сам. У будинку завжди є свій чистий самогон. Від якого погано не буває і немає моторошного похмілля.
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Рекламний форум » Обладнання для дистиляції (Обладнання для дистиляції)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: