Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Рекламний форум » Пільги багатодітним (Пільги багатодітним)
Пільги багатодітним
Pupyrka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, чи надаються якісь пільги багатодітним? Точніше мене цікавить чи є пільги дітям на харчування. Просто в школі нам сказали, що жодних пільг немає. Тому я вирішила розібратися в цьому питанні.
 
Marinochka_lirochka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо, вам не надають жодних пільг тому що садок не державний? Ну як би приватникам робити якісь поблажки немає сенсу. Ну, а загалом, пільги начебто є на харчування і не тільки.
 
Pupyrka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я розумію, але це державний садок, просто мені сказали, що пільги передбачені, але ніхто не уточнив скільки і які. Загалом дуже хвилююся від свого незнання, може покладено, може ні, скільки і чого...
 
Vafrukt Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Не хвилюйтеся, пільги справді покладені, потрібно тільки в усьому розібратися і тоді вже будучи підкованою зможете піти розібратися в усьому. Взагалі держава дає непогані пільги багатодітним, харчування, проїзд, комунальні послуги, навчання і багато іншого. По суті це в рази полегшує утримання великої сім'я, якщо порівнювати, то коли наші бабусі росли і в сім'ї було дуже багато дітей ніяких пільг не було, виживали як могли. А нам зараз дають чудову можливість народжувати і розвивати діток.
 
baselur Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На новинному сайті tafsilar. info ви знайдете свіжі та цікаві новини Узбекистану, дізнаєтеся, чим живе Ташкент і що відбувається в інших містах нашої країни. Журналісти щодня готують повний
пул новин. Стрічка завжди заповнена свіжою та неупередженою інформацією про
події в країні та за кордоном. Тут ви знайдете новини Узбекистану,
що відбулися сьогодні, а також зможете переглянути інформацію про більш ранні
події та прочитати новини за останній тиждень.
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Рекламний форум » Пільги багатодітним (Пільги багатодітним)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: