Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Жіноче взуття для реалізації (Жіноче взуття для реалізації)
Жіноче взуття для реалізації
Drogo Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, хлопці. Потрібне жіноче взуття хорошої якості оптом для продажу. Скажіть у кого його краще замовляти і купувати? Що порадите? У мене є взуттєвий магазин у нас у місті.
 
Hahatun Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
А чийого виробництва вам потрібне взуття? Є іноземні виробники, а є й наші. Можна по ідеї замовити турецьке взуття. Воно непогане, наскільки я знаю.
 
Onduin Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно можна для початку визначитися з брендами виробників і країнами, однак з огляду на останні події надійніше купувати товар у місцевих потових продавців.
 
dyuzhov Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібне взуття різних виробників, щоб був вибір в асортименті для клієнтів. Якщо пропозиція буде обмеженою, то клієнти можуть купувати взуття в інших магазинах.
 
Allusik Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з dyuzhov, бажано брати взуття різних виробників. По собі знаю, що у різних брендів різна колодка, якась мені особисто підходить, якась ні. І цінова категорія має бути різною, має бути вибір.
 
Soniya Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене подруга з Китаю возить взуття, знайшла там постачальника. Ціни дуже вигідні, єдине, що доставка і розмитнення ще лягають на витрати. Може і вам пошукати постачальника в Китаї, ну або в тій же Туреччині?
 
Лаки Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось саме, що доставка, розмитнення - це все час і гроші. Простіше знайти надійного постачальника у нас, в Одесі. Різниця в ціні буде невеликою, а клопоту менше і немає простоїв, не потрібно чекати чергової поставки. На сайті Фонтан взуття дивилися каталог?  Там є і чоловіче, і жіноче взуття, дитяче
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Жіноче взуття для реалізації (Жіноче взуття для реалізації)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: