Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Зробити детоксикацію шкіри голови Одеса
Цветочекк Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробити детоксикацію шкіри голови Одеса
 


Привіт, форумчани! Хто-небудь пробував процедуру Detox System від Philip Martin's для детоксикації шкіри голови? Чи варто цією системою користуватися? Які у вас відгуки? Які результати ви отримали?
 
Елька Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перепробувала різні маски і втирання, але результату не помічала. Нещодавно натрапила на процедуру Detox System від Philip Martin's. Скажу відразу, ефект був помітний відразу після першої процедури! Волосся стало м'якшим і блискучим.
 
Margule Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила цю процедуру кілька разів. На волосся наносять протеїнову олію, потім рослинний коктейль на корені волосся. Масаж голови був просто блаженством. У підсумку, волосся дійсно оживає. Моє волосся стало більш слухняним і здоровим.
 
Verus Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося, що перед процедурою голову потрібно вимити. Олія добре зволожує кінчики, а рослинний коктейль очищає шкіру голови. Після масажу і нагрівання волосся стало шовковистим і м'яким. Минуло три тижні, а результат усе ще тримається!
 
Magus Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила процедуру в салоні FAVORI. Дуже сподобалося, як майстер втирав олію і коктейль. Масаж був настільки приємним, що я мало не заснула. Після процедури волосся стало виглядати набагато краще, а випадіння помітно скоротилося.
 
Лапка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедура справді варта уваги! Волосся стає важким від олії, але це відчуття швидко минає. Після рослинного коктейлю і масажу шкіра голови починає "дихати". Результат мене дуже порадував.
 
Анархістка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Спочатку скептично ставилася, але вирішила спробувати. Результат перевершив очікування! Волосся стало м'яким, шовковистим і менш ламким. Робила в салоні FAVORI і залишилася задоволена.
 
ПеченЮшка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедура займає близько години, але цей час пролітає непомітно. Дуже сподобався масаж голови, а після всієї процедури волосся стало мати набагато кращий вигляд. Навіть через місяць волосся виглядає здоровим і блискучим.
 
Feyona Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в салон FAVORI? Хочу спробувати цю процедуру, стільки хороших відгуків!
 
Елька Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI розташований на Великій Арнаутській 1, контактний телефон салону - 0965172928. Записатися можна за телефоном, рекомендую заздалегідь, оскільки процедура популярна.
 
Ambridg Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Ефект приголомшливий! Волосся очистилося від токсинів і набуло природного блиску. Дуже задоволена результатом.
 
Syilar Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Після процедури в FAVORI волосся стало виглядати набагато здоровішим. Відчувається легкість і свіжість. Можу сказати, що це одна з найкращих процедур для волосся, яку я пробувала.
 
Manka Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішила спробувати Detox System після безлічі позитивних відгуків. Волосся дійсно стало м'якшим і більш слухняним. Процедура в FAVORI була проведена на найвищому рівні, рекомендую.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: