Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Зробити детоксикацію для волосся Одеса
Silly Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробити детоксикацію для волосся Одеса
 

Привіт, форумчани! Хто-небудь пробував систему Detox System від Philip Martin's для детоксикації волосся? Думаю скористатися, але хочу дізнатися відгуки. Які результати ви отримали? Чи варто витрачати час і гроші на цю процедуру?
 
nastyabrovko Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди хотіла мати гарне, блискуче й об'ємне волосся. Перепробувала різні маски, втирання і багато іншого, але нічого не допомагало. Нещодавно натрапила на Detox System від Philip Martin's. Процедура включає нанесення протеїнової олії, рослинного коктейлю і масаж голови. Результат вражає - волосся стало м'якшим і здоровішим. Рекомендую!
 
Agape Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж спробувала Detox System. Волосся було в жахливому стані після постійного використання лаку і гелю. Після процедури волосся стало легшим, м'якшим і більш об'ємним. Особливо сподобався масаж голови. Місяць минув, волосся стало менше випадати. Чудовий результат!
 
ФУНТіК Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, добрий день! Я також пройшла процедуру Detox System від Philip Martin's. Враження тільки позитивні. Волосся має набагато кращий вигляд, стало блискучим і об'ємним. Сама процедура дуже приємна, особливо масаж голови. Думаю, буду робити її регулярно.
 
евгешка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила Detox System у салоні FAVORI і не пошкодувала. Волосся дійсно відновлюється, має здоровий і блискучий вигляд. Дуже сподобалося, що після процедури волосся стало менш жирним і добре укладається. Раджу спробувати!
 
Zenovа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила Detox System від Philip Martin's нещодавно. Волосся стало м'яким, блискучим і об'ємним. Особливо сподобався масаж голови і рослинний коктейль для очищення шкіри голови.
 
Volchitsa Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене було жахливе волосся після фарбування. Вирішила спробувати Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Результат шикарний - волосся стало м'якшим, об'ємнішим і здоровішим. Особливо сподобався етап з протеїновою олією. Рекомендую всім!
 
tomatilla Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно пройшла процедуру Detox System від Philip Martin's у FAVORI. Волосся стало набагато м'якшим, блищить і має здоровий вигляд. Дуже сподобався масаж голови і рослинний коктейль. Процедура дійсно ефективна, результат помітний відразу.
 
ViKaа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж пройшла Detox System у салоні FAVORI. Волосся стало м'яким і блискучим. Процедура дуже приємна, особливо масаж голови. Результат вражаючий, раджу спробувати!
 
EWA Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, хто знає, як можна записатися в салон FAVORI на процедуру Detox System?
 
евгешка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
EWA, салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській, 1. Контактний телефон: 0965172928.
 
funnyу Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Це дійсно ефективний засіб для волосся. Після процедури волосся стало м'яким, блискучим і здоровим. Раджу спробувати!
 
Луннна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж спробувала Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Волосся стало м'яким і блискучим, менше випадає. Дуже задоволена результатом. Рекомендую всім, хто хоче поліпшити стан свого волосся.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: