Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ІГРОВИЙ ФОРУМ » Ігри в мережі інтернет » Ігрова клавіатура (Ігрова клавіатура)
Ігрова клавіатура
Marinochka_lirochka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу взяти собі ігрову клавіатуру, що б без зависання працювала, просто моя щось щось дуже часто почала прокалацівать клавіші, думаю потрібно щось робити. Можливо, хтось брав нещодавно ігрову клавіатуру, яку брали і у скільки обійшлася?
 
Pupyrka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо говорити про професійну ігрову клавіатуру, то така працюватиме відмінно, але й за вартістю вона буде досить дорогою. Хороша ігрова клавіатура обійдеться понад 5 тисяч. Вас влаштує така вартість?
 
Marinochka_lirochka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість, звісно, більша, ніж я припускав. А можна взяти не менш якісну, але трохи дешевшу? Чи є такі варіанти? Просто так багато не хочу переплачувати за клавіатуру нову.
 
MaZeX Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, звісно, тащуся від ігрової гарнітури, але загалом вартість на неї просто шалена якась. Якщо можливості немає, то краще шукати аналогову клавіатуру за характеристиками, тільки за більш прийнятною ціною. Загалом рекомендую вибрати ігрову клавіатуру https://www.3оnа51.cоm/ru/gаming-кеуЬоагԁѕ/ Hator, вона і за своїми характеристиками не поступається і за ціною виходить буквально до тисячі гривень. Натискання клавіш плавне і швидкий відгук, як для робочої ігрової гарнітури - це ідеальний варіант, можете теж взяти собі на замітку такий варіант.
 
Одеський форум » ІГРОВИЙ ФОРУМ » Ігри в мережі інтернет » Ігрова клавіатура (Ігрова клавіатура)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: