Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » Юридичні питання в усіх напрямках » купівля нерозмитненого авто (купівля нерозмитненого авто)
купівля нерозмитненого авто
paradox Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго часу доби! Переглянув багато інформації, але, на жаль, так до пуття і не розібрався у своєму питанні, сподіваюся, тут мені допоможуть!
Ситуація така:
Я - громадянин Росії з посвідкою на тимчасове проживання (за шлюбом). Планую купівлю авто з Російськими номерами на території України. Далі хочу вивезти в Росію для перереєстрації і ввезти назад в Україну для особистого користування. Чи не виникне у мене проблем на митниці під час вивезення, якщо машина могла перебувати в Україні довгий час без реєстрації? Чи не поставлять мені заборону на ввезення такого авто? І які інші підводні камені можуть зустрітися? Чи потрібно буде оплачувати якісь збори або податки під час вивезення? Так само хотілося б дізнатися порядок процедури реєстрації на території України для нерезидентів. Буду дуже вдячний за інформацію
 
рибка Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
на цьому сайті http://pravoodessa.com.ua/uslugi/ є онлайн консультація, адвокат - грамотний, тому 100% допоможе, звертайтеся
 
DarkVot Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
У підписі вказано посилання на досвідченого юриста.
 
LollySun Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Як на мене, краще купити нове, розмитнене авто. Ось наприклад я своєму синові купив ось такий новий Kia Pro Ceed GT 2016 - http://www.kia-zelenograd.ru/models....#header
 
Одеський форум » ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » Юридичні питання в усіх напрямках » купівля нерозмитненого авто (купівля нерозмитненого авто)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: