Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » Юридичні питання в усіх напрямках » Потрібна консультація юриста щодо договору оренди офісу (Потрібна консультація юриста щодо договору оренди офісу)
Потрібна консультація юриста щодо договору оренди офісу
Soniya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже потрібна консультація юриста. Я орендую невелике приміщення в офісному центрі, але останнім часом справи на фірмі йдуть зовсім погано, клієнтів немає, тому вирішила, що буду з'їжджати. Попередила про це господарів, а вони мені кажуть, що договір оренди я достроково не можу розірвати, він на рік був укладений. І що робити в цьому випадку? Як бути?
 
Лаки Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну так а ви що, договір не читали зовсім, коли його підписували? Ви ж мали знати про ці нюанси. Спробуйте тихенько вивезти звідти свої речі, а там видно буде
 
Лікаста Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо це офісний центр, то там є охоронець на вході напевно. Тож по-тихому з'їхати не вийде, він повідомить господарям. Та й сенс, на вас до суду подадуть, якщо ви порушите договір. Взагалі спробуйте знайти хорошого юриста, може він допоможе вам розрулити цю ситуацію. Є один онлайн сервіс https://bit.ly/3i12j4Z З його допомогою можна знайти хорошого фахівця, запишіться до нього на юридичну консультацію
 
Allusik Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж думаю, що потрібно мирно домовлятися з орендодавцем. Можливо, хтось зі знайомих підшукує собі офіс, тоді ви б просто запропонували йому заїхати туди замість вас
 
Одеський форум » ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » Юридичні питання в усіх напрямках » Потрібна консультація юриста щодо договору оренди офісу (Потрібна консультація юриста щодо договору оренди офісу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: