Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Експрес-Кар'єра в інтернеті (БЕЗ ВКЛАДЕНЬ!) (Експрес-Кар'єра в інтернеті (БЕЗ ВКЛАДЕНЬ!))
Експрес-Кар'єра в інтернеті (БЕЗ ВКЛАДЕНЬ!)
honey2786 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день, Усім!
Не відніму у Вас багато часу, можливо,
Вас зацікавить моя пропозиція про роботу.
Я шукаю людей у свою команду, які хотіли б
би мати додатковий заробіток, не відволікаючись
від домашнього вогнища.
Розповім, чим я займаюся. Робота повністю ведеться в інтернеті, сидячи вдома біля свого комп'ютера. Якщо у Вас знайдеться 2-3 години вільного часу і бажання добре заробляти, то і Ви можете спробувати свої сили, тим паче немає ніяких зобов'язань, в будь-який момент можна вийти з проекту.
Будь-яка людина може досягти успіху тут, незалежно від віку, освіти тощо, якихось особливих навичок не потрібно. Йдеться про Нову Ідею розвитку власного бізнесу через інтернет з компанією Oriflame. Більш детальну інформацію про роботу, яка надається, Ви можете прочитати на моєму блозі http: //sdohod.blogspot.com/Спасибі за приділений час і всього Вам доброго! ********
Велика міжнародна компанія пропонує роботу з повною або частковою зайнятістю. Підходить усім, хто має від 2-х годин вільного часу на день і стабільний інтернет. Навчання безкоштовне, в режимі онлайн. В обов'язки входить реклама бренду компанії за готовими матеріалами та ведення листування. Ніяких продажів, ніяких страхових внесків.
Зарплата офіційна. Місто проживання значення не має.
Пишіть запит на ел. пошту work-bizness@mail.ru.
 
Natali38 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Роботи в Одесі вистачає і без ваших пірамід.Я знайшла собі роботу копірайтера ось тут http://www.work.ua/jobs-od....5%D1%80
 
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Експрес-Кар'єра в інтернеті (БЕЗ ВКЛАДЕНЬ!) (Експрес-Кар'єра в інтернеті (БЕЗ ВКЛАДЕНЬ!))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: