Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Шукаю будь-яку роботу в 16 років (Шукаю будь-яку роботу в 16 років)
Шукаю будь-яку роботу в 16 років
maxonlinux Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий усім день! В інтернеті ніяк не можу знайти роботу в 16 років. Готовий піти на будь-яку роботу, де не потрібно безпосередньо працювати з людьми, оскільки в мої 16 маю досить молодий вигляд і не хочу своїм виглядом створити враження несерйозної компанії. Розуміюся на комп'ютерах, можу працювати оператором, вантажником, сортувальником, будь-які види фізичної та розумової діяльності, ким завгодно, тому що хочу заробити грошей. Пишу сюди, бо зневірився шукати в інтернеті, нікому не цікаві 16-річні працівники. Сподіваюся, що хтось щось запропонує/порадить.
Зайнятість, бажано, неповна, приблизно до 18:00 + вихідні.
Але це особисті бажання, нічого більше, пропозиції розглядатиму всі.
 
kurexpert Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчитися треба в такому віці
 
maxonlinux Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
kurexpert, ви так говорите, ніби вам у ваші 16 не потрібні були гроші або ви народилися в суперзабезпеченій сім'ї, де ви ні в чому не мали потреби. Що ж, якщо так, то я за вас радий, дійсно. Але ця ситуація все таки інша. Оскільки я не отримую кишенькових грошей від батьків, я хочу заробити самостійно. Все таки розумію вас, це цілком нормальне явище, коли людина прагне працювати, нехай навіть неповнолітня.
 
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Шукаю будь-яку роботу в 16 років (Шукаю будь-яку роботу в 16 років)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: