Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Агентства нерухомості місто Одеса » Продам дешево квартиру (Продам дешево квартиру)
Продам дешево квартиру
silver62 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Продам квартиру під Одесою.12 км до міста.Поруч Хаджибеївський лиман.Загальна пл.49 кв.м.Житлова пл.33 кв.м..2 кімнати.Плюс тепла веранда-кухня 10 кв.м..Світло, вода, газ у будинку.Плюс ділянка 10 соток.Ціна-20000 у.о.Розумний торг доречний.+380973142000
 
Natalia Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
silver62, А орієнтир якийсь скажіть, я чесно не зрозуміла, де там висотні будинки з квартирами.
 
OdMen Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
silver62, дайте відповідь, будь ласка, чи продали ви квартиру. Дуже вигідна пропозиція у Вас. Так, про портали тут пишуть теж корисно, я ось порівнюю ціни завжди через хлопців з prospekt.estate. Коли вкладаєш свої гроші в нерухомість, важливо знати ринок. У мене зараз вже 2 квартири і 1 на оформленні документів, повірте моєму досвіду. Silver62 напишіть мені в особисті повідомлення, вашу квартиру я готовий купити просто зараз
 
vdowencko Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
OdMen, свою квартиру пам'ятаю так само виставляла на продаж на різних сайтах, але так нічого й не продала, та й узагалі клієнтів мало було якось. Зрештою послугами агентства нерухомості скористалася, продала площу з їхньою допомогою. Так виявилося набагато швидше і вигідніше відповідно.
 
Dina87 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
продали вже?
 
YaraOlga Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
так а що ви конкретно продаєте?
 
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Агентства нерухомості місто Одеса » Продам дешево квартиру (Продам дешево квартиру)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: