Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Агентства нерухомості місто Одеса » Порада! (Порада!)
Порада!
Антуанна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Що ви знаєте про столичну нерухомість, а точніше про агентства нерухомості, через які не страшно орендувати або купувати столичну нерухомість?
 
BoryaAndreev Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
а що у вашому розумінні не страшно? мені здається, що що менше людина переживає, то краще у неї виходить! тому пошукайте за відгуками і хто вам сподобається - до того і звертайтеся без роздумів!
 
YaraOlga Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
це завжди складно!
 
masha2233 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підказати забудовник Градстрой ЖК "Лазурний" у Харкові. Друзі купили там однушку. Був у гостях, стелі високі, просторо. Транспортна розв'язка відмінна, у будь-яку точку міста можна дістатися. З документами порядок, навіть дипломи є.
 
odessarealty Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вас цікавить комерційна нерухомість в Одесі, рекомендую звернутися в АН BFS. Досвідчені ріелтори, які знають специфіку питання. Я думаю, не пошкодуєте. В агентства є сайт, за допомогою якого можна ознайомитися з пропозиціями про продаж та оренду. Є ексклюзивні об'єкти за які не треба платити за послуги АН BFS. Офіс у бізнес-центрі "Шевченківський" на Гагаріна 12-А.
 
Lesya85 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б на вашому місці спершу промоніторила ринок (просто зайти в каталог новобудов на кшталт
vn com ua), подивившись які ціни, що і як, а потім би вже зверталася в АН
 
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Агентства нерухомості місто Одеса » Порада! (Порада!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: