Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Агентства нерухомості місто Одеса » АН "Роман Ройтман" (АН "Роман Ройтман")
АН "Роман Ройтман"
Володимир Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя робота - зберегти Ваші здоров'я, сили та час. Звісно Ви можете самостійно підібрати для себе квартиру або продати. Це зовсім не важко. Ви обдзвонюєте всіх підряд або даєте рекламу. Ви всьому місту кричите: у мене, є або скоро буде велика сума щоб купити квартиру. Дізнатися як Вас знайти за номером телефону - питання кількох хвилин.

За що я беру комісійні? Ні не за інформацію. Інформація є на стовпах, газетах, у багатьох журналах, в Інтернеті, скрізь. Знайти цікаве оголошення й організувати показ зможе будь-який тінейджер. Мені Ви платите за зниження ризиків! Я згоден, що виключити їх повністю не можна, а ось до мінімуму звести - можна. І це зможе зробити тільки професійний ріелтор.

Що я забезпечую для Вас? Покупцеві насамперед ріелтор потрібен - для забезпечення безпеки, для захисту від аферистів і шахраїв, для гарантії відчуження нерухомості таким чином, щоб продавець виконав свої зобов'язання перед покупцем.

Я зберу і надам покупцеві всі необхідні для підписання договору купівлі-продажу документи, зокрема такі, що стосуються особистості продавця (наприклад, довідка з псих-неврологічного диспансеру) або об'єкту, який продається (висновок про тех. стан будинку);

проконтролюю, щоб квартира була звільнена не пізніше обумовленої дати;
упевнюся, що всі заборгованості: комунальні та телефонні на день передання ключів погашені;
проконтролюю виписку з квартири не пізніше узгодженої дати;
перевірю щоб продавець не демонтував і не міняв без згоди покупця сантехнічне та електро-обладнання квартири;
посприяю в переоформленні телефонної лінії;
вчасно зможу попередити покупця про права третіх осіб на об'єкт

У продавця зобов'язань перед покупцем чимало, тому покупець, який поважає себе, наймає ріелтора. Ріелтор зможе забезпечити їх виконання і взяти на себе відповідальність за законність і "чистоту" купівлі нерухомості, зрозуміло, коли ми підпишемо з Вами договір обслуговування.

Роман Ройтман, ріелтор Одеса

Контакти:
+38 048 7879987
 
Галина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Про агентство Ройтмана можу сказати тільки позитивно. Кілька місяців тому зверталися по допомогу в продажу квартири. Не знаю, яка в них база, але квартиру купили через 3 тижні. Так що раджу
 
vades1 Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж чув про Романа, коли знайомі продавали квартиру. Кажуть що не могли натішитися роботою цього ріелтора. Допоміг швидко продати квартиру і підібрати кращий варіант з невеликою доплатою.

Так що рекомендую!
 
bfs Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше чую. Найімовірніше через нашу специфіку.
 
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Агентства нерухомості місто Одеса » АН "Роман Ройтман" (АН "Роман Ройтман")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: