Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Діагностика хвороб кішки (Діагностика хвороб кішки)
Діагностика хвороб кішки
Onduin Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. У мене є кішка, вона досить таки стара і останнім часом поводиться мляво. Хочу перевірити чи все з нею гаразд і буду найближчим часом у Києві. Думаю там фахівці кращі, ніж у нас. Скажіть до кого краще звертатися в Києві з цим питанням?
 
dyuzhov Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас теж є хороші ветеринарні клініки, але в Києві напевно кращі, проте там і ціни теж вищі, майте це на увазі. Можливо, вона млява тому що просто стара?
 
Hahatun Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б вам порадив почитати відгуки загалом, тому що хороших ветеринарних клінік у Києві багато, ось, приміром, одна з них Вони проводять діагностику різних захворювань і для цього в них є сучасне обладнання. Звичайно за рівнем якості надання послуг з багатьма нашими клініками вони набагато кращі.
 
Drogo Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Для декого домашні улюбленці дуже цінні, тому що вони члени сім'ї, тому мови про гроші в таких випадках йти не можуть.
 
Mariia6 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, підкажіть хорошу ветеринарну клініку ближче до центру)
Заздалегідь дякую
 
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Діагностика хвороб кішки (Діагностика хвороб кішки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: