Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про квіти » Букет квітів (Букет квітів)
Букет квітів
ludapos Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу запитати поради, якщо ми йдемо в гості на Новий рік, то потрібно нести букет квітів господині чи ні? І що взагалі варто брати з собою -алкоголь, продукти чи просто подарунок?
 
Iziza Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Та навіщо квіти? Ми йдемо завжди з хорошим алкоголем і подарунками для членів сім'ї - кожному окремо купуємо, і дітям теж.
 
Аннтіан Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
А це вже як забажається ам. Жінці завжди приємно, коли їй дарують квіти - можна ж і без особливого приводу це робити. Йдемо до батьків - буду купувати мамі букет.
 
Каришина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені подобається ваша ідея з квітами. Господині буде приємно отримати букет квітів. Але беріть не звичайний, а новорічний. Так, саме з хвоєю зараз популярні букети.  До складу входять гілочки нобіліса, квіти, гілочки бавовни і навіть новорічні іграшки. Це має просто шикарний вигляд. Мені таку композицію дарували торік - у капелюшній коробці. Поставили на новорічний стіл і вийшло дуже красиво
 
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про квіти » Букет квітів (Букет квітів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: