Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Їжа додому (Їжа додому)
Їжа додому
Аннтіан Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, чи можна замовляти додому нормальну їжу - перше, друге? А то не вмію готувати, а з дружиною посварився і вона поїхала до матері.
 
Каришина Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
То навіщо замовляти, якщо просто можна в будь-яке кафе зайти і нормально поїсти? На кожному розі такі заклади і ціни доступні.
 
Сердоїн Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, хіба мало, може людина любить у домашній обстановці спокійно поїсти. Я, наприклад, теж рідко по кафе ходжу, навіть якщо поїсти потрібно. Тим паче, що є спеціальні сайти з переліком закладів, у яких є доставка їжі додому посилання Там прямо за назвою страви можна шукати. Думаю, що не проблема знайти і смачні, і не дуже дорогі страви для кожного дня.
 
Iziza Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
А надовго дружина вас кинула? Якщо кілька днів, то можна і на замовній їжі перебитися, а якщо надовго, то вчіться готувати самі - там нічого складного немає. Принаймні пельмені й макарони точно можете самі зварити, а яєчню навіть діти вміють смажити.
 
PauloKoelio Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми, наприклад, на роботі щодня обідаємо домашньою їжею. Знайшли жінку, яка нам готує і привозить страви в офіс, а ми оплачуємо. Думаю, для вас це теж хороший варіант, пошукайте подібні оголошення або розпитайте, можливо сусідки погодяться для вас готувати. Запасіться такими харчовими пластмасовими контейнерами, і зберігайте готову їжу в холодильнику.
 
Ivannka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви не можете самі готувати? Посмажте картоплі, зваріть вермішель, стейк на сковороду киньте. У чому власне труднощі?
 
Лаки Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
А у мене чоловік вміє готувати дуже смачно, особливо м'ясо, у мене так смачно не виходить. Тож навіть якщо потрібно виїхати на кілька днів до батьків, знаю, що він голодним точно не залишиться. Але іноді й просто хочеться себе побалувати чимось смачненьким, і не стояти при цьому весь вечір біля плити. Особливо зараз, коли на карантині сидимо, і так із кухні не виходжу практично. Порадьте, де в нас в Одесі готують найкращу піцу? У StarPizzaCafe смачна?  Хочу на вечір замовити
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Їжа додому (Їжа додому)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: