Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Піца (Піца)
Піца
Mallinka Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
А ви любите піцу? Замовляєте її готову додому, віддаєте перевагу їсти саме в піцерії чи 
робите вдома самостійно? Я раніше дуже часто сама пекла піцу, оскільки чоловік у мене її просто 
обожнює. Але з народженням дитини на готування часу немає зовсім, тому вирішила замовляти додому
 готову піцу, щоб побалувати чоловіка. Ось знайшла у нас в Одесі місце, де можна замовити піцу 
додому Може хтось замовляв у них, як вам сервіс і 
смак?
 
PauloKoelio Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми у них суші постійно замовляємо, в принципі обслуговуванням задоволені і суші смачні. 
Але ось піцу якось не доводилося там замовляти, ми не любителі її. Але ви спробуйте 
замовити одну штуку на пробу, ось самі все і перевірите.
 
LadySnov Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Наша сім'я теж дуже обожнює піцу, тому часто її готую самостійно. Але у вихідні,
коли я хочу відпочити від кухні, йдемо в піцерію, яка знаходиться прямо в нашому будинку 
на першому поверсі. Запитаю для вас наступного разу, може й у них є доставка по місту.
 
Пушинка Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зараз на правильному харчуванні, але й від піци не відмовляюся. Виявляється вона теж може бути корисною і 
низькокалорійною, якщо замість звичайного коржа використовувати кабачковий, запечений у духовці. Прям нямка 
виходить!
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Піца (Піца)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: