Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Навчіть готувати (Навчіть готувати)
Навчіть готувати
Шахіст Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Господині виручайте холостяка, навчіть готувати швидкі, корисні та смачні страви, а то від бутербродів і перекусів у сухомятку почалися проблеми зі шлунком. Був днями у лікаря, сказав, щоб не стало гірше, потрібно їсти нормальну домашню їжу, а не харчуватися у фастфудах. А де я її візьму, домашню? Не буду ж до мами бігати їсти, не маленький уже.
 
Михайло74 Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу зрозуміти в чому проблема. Продуктів зараз величезний асортимент. Роликів у ютубі теж. Різних покрокових інструкцій. Тут головне бажання.
 
MaZeX Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Харчуватися не обов'язково у фастфудах. Є багато кав'ярень, де готують смачно і по домашньому.
 
Трынделкин Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб їжа завжди вдавалася, потрібно суворо зважувати всі інгредієнти. Особливо це стосується випічки. Переклавши цукру, у вас може не піднятися пиріг наприклад.
Для цього подивіться кухонні ваги в Одесі. Вони знадобляться вам у готуванні. Раджу купити не найдешевші. Вони прослужать вам довго, а при дбайливому зберіганні будуть вічними.
Свого часу я купив собі кухонні ваги, коли контролював свою вагу, хотів скинути 10 кг і мені це вдалося.
 
Sifolin Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я собі вже давно купив кухонні ваги. Постійно ними користуюся.
 
Ivannka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Що там готувати? Поставили бульйон, кинули стейк на сковорідку, зробили салат з овочів і зелені.
 
Луналікая Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Пельмені ситна страва, до того ж у магазинах повно напівфабрикатів, які легко і просто приготувати
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Навчіть готувати (Навчіть готувати)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: