Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Де ви купуєте горіхи, сухофрукти? (Де ви купуєте горіхи, сухофрукти?)
Де ви купуєте горіхи, сухофрукти?
Allusik Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Де ви купуєте горіхи, сухофрукти? На базарі чи в магазині? Де вигідніше? У нас у родині всі дуже люблять горішки - мигдаль, фундук, кеш'ю. Я їх беру для перекусів і собі, і дітям. Хотілося б замовити десь може одразу велику упаковку, але щоб дешевше було
 
Лаки Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, в магазині дорого. Там упаковки маленькі, начебто купуєш і не накладно, але якщо порахувати скільки коштує кілограм тих самих горішків, то це зовсім невигідно. Я на базарі купую, в одного й того ж продавця
 
Soniya Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
В інтернеті однозначно найдешевше буде. Я ось сама нещодавно замовляла мигдаль смажений у Wellnut Ціна нормальна за пів кіло, і горіхи завжди у них свіжі, смачні. Сухофрукти в них теж є, цукати дуже смачні. Я взагалі обожнюю їх! Різні корисні солодощі є там. Для перекусів - якраз те, що потрібно, замінює цукерки і шкідливості
 
Лікаста Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
На айхербі мають бути такі товари. Щоправда, не скажу що там за ціною виходить, потрібно порівнювати. Як варіант - на промі, олкс можна ще подивитися
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Де ви купуєте горіхи, сухофрукти? (Де ви купуєте горіхи, сухофрукти?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: