Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Харчовий барвник (Харчовий барвник)
Харчовий барвник
Івца Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу спробувати спекти торт Червоний оксамит. Але там коржі червоні. Чим їх таким підфарбовують, що такий колір виходить?
 
Каришина Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я купувала порошкоподібний барвник у стікерах, але такого красивого кольору не вийшло - теж пробувала. Не знаю в чому причина.
 
zozulya Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не використовую жодних барвників крім натуральних. І нехай він не буде яскраво червоним. Важливий же смак. Я зазвичай для дітей готую.
 
Iziza Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я купувала різні барвники і все одно такого красивого червоного кольору у мене не виходило. ось ще хочу спробувати ось такий - Кармін Luxomix 0033. Якщо не вийде, то більше й не буду експериментувати. Ще якийсь індійський є в порошку, але я не знайшла.
 
Анталіна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво
 
Вірпул Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Так такого плану послуги можна знайти у нас у місті в найрізноманітніших місцях. Я вам можу залишити координати перевіреного і надійного постачальника. Вони нам і друкують. І продукцію ми в них замовляємо для пакування. Дуже зручно, що все в одному місці. І можна підібрати для себе дуже різні варіанти рішення. А за вартістю все відразу ви у них на сайті можете переглянути. І там же зробити і замовлення дуже зручно.
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Харчовий барвник (Харчовий барвник)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: