Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Домогосподарство » Як знайти порядних квартирантів (Як знайти порядних квартирантів)
Як знайти порядних квартирантів
Fyrwi Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти порядних квартирантів, щоб на довго і не рознесли житло на шматки!
 
Ridina Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо тільки знайомі, а так це завжди ризик!
 
Ekmi Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми давали оголошення в інтернет на сайт odessa.steriu так і писали, що потрібні сімейні порядні люди, і що кого попало не візьмемо, після таких слів одразу вже відсіваються кілька неординарних сімей, а потім уже справа техніки, після приходу дивіться, хто вам більше до душі, та й обов'язково договір оренди, а так само паспортні дані.
 
Fyrwi Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви, до речі, маєте рацію, треба теж виправити в оголошенні, що тільки за пред'явленням паспорта і сімейних, спасибі за підказку!
 
Ksenya Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
а ви що не знали що треба паспорт брати або хоча б ксерокс, це ж елементарні заходи обережності!
 
Happy Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Лучше всего брать знакомых людей, а если не знакомы то обязательно копию паспорта просить
 
Veleta Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я так само підходжу до цього питання - ще вказую, що саме пара, одинаків не беру, а то потім починаються п'янки-гулянки, набрід і хитання... Також одразу прошу передоплату - це відсіває неблагонадійних і неплатоспроможних здебільшого, а також моє особисте побажання - жодних домашніх тварин. ...А то була в мене одного разу дівчинка-припевочка з кицькою - пипець просто... Сусіди скаржилися на шум постійний, а після кицьки потім тиждень кварту вимивала і провітрювала - жах загалом.
 
montana17 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
ось так я не можу знайти квартиру. доводиться брехати і вести з собою брата)))))
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Домогосподарство » Як знайти порядних квартирантів (Як знайти порядних квартирантів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: