Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Домогосподарство » Фальшпідлоги для дому (Фальшпідлоги для дому)
Фальшпідлоги для дому
Hasb Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні форумчани, підкажіть будь ласка, чи можна таку підлогу встановити в приватний будинок? Просто почав я робити ремонт і підняв усі старі підлоги, тому що вони були зроблені похабно і сильно скрипіли. Чи варто взагалі ставити такі, хто в курсі?
 
Колібрі Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А що це таке, в принципі?
 
Lisyonok Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Це до речі дуже цікавий інноваційний варіант підлог, який застосовується практично скрізь. Він підійде як для офісу, так і для приватного будинку.
 
Exiousle Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Це, до речі, дуже новий, так би мовити інноваційний вид підлог, який себе дуже добре зарекомендував. У квартиру або будинок її можна встановити і дивлюся, що багато хто це робить. У нього є великий плюс, що всі комунікації і дроти можна з легкістю під нього заховати. Ось тут http://contractpol.com.ua/category/falshpoly/ є такі підлоги, я ось теж думаю в деяких кімнатах такі зробити. Не потрібно нічого замуровувати, робити стяжку тощо, все просто, зручно і доступно. У разі якогось витоку можна буде підняти і переробити без проблем.
 
Колібрі Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А він не грає, не прогинається, як мостини дерев'яні в старих будинках? Я ж правильно зрозуміла, що під цими панелями він порожнистий?
 
Exiousle Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, він не прогинається і тримається відмінно. За технологією не скажу точно, може бути порожнистим, а може й ні.
 
olesya455 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно можна, навіть потрібно. У нас такі підлоги на дачі, дуже зручно. Чоловік сам усе робив, закуповувався в alkiv.ua. Прекрасне рішення для свого будинку, з легкістю можна заховати всі комунікації і не захаращувати ними вільний простір у будинку. Так само у нас під ним встановлені водяні конвектори опалення.
Якщо ви дивилися серіал "Пуститися берега", то, мабуть, пам'ятаєте, як Волт і його дружина ховали в імпровізованій схованці гроші в пакетах з одягом під підлогою, і це була саме фальшпідлога).
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Домогосподарство » Фальшпідлоги для дому (Фальшпідлоги для дому)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: