Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Мото форум Одеса » Заряджання аккамулятора (Заряджання аккамулятора)
Заряджання аккамулятора
Posterok Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Акумулятор у мене 12В 9 А/год, а ось зарядного для нього немає. Поки катався на мотоциклі все було добре, а зараз він сам потихеньку розряджається від бездіяльності. Питання: хто, чим заряджає? Може у когось є схема простенького зарядного пристрою...вислухаю всі думки з цього приводу. 
зи: цікавить зарядний на базі АТ і АТХ БЖ.
 
Forum4anin Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Я цікавився цим питанням, навіть зайві дроти минулої неділі повипаював з АТХ. У неті схем переробок купа, в основному на мікросхемі ТЛ494 (начебто), треба на ніжці 1 мікросхеми припаяти два резюки - один до +12, інший до маси. Поки до цього не дійшов, бо у всіх переробках була начебто одна мікруха, а в мене дві, друга напевно на захист... Коротше я забив поки що. Якщо що, давай, ділися що вийшло.

Варіант зарядки інший знайшов - від ДБЖ, кажуть, ставлять на лоджію (щоб пари не йшли в квартиру) автомобільний акумулятор замість штатного (з'єднують з ДБЖ проводом 4 мм перетином), і все фуричить. По-перше, аккум постійно в підзарядці, по-друге, якщо це за 50аг ємність, то без світла можна телик дивитися від БЖД годин 5)).
А взагалі заряджаю в підвалі, там на освітлення 12 вольт змінна (я живу в двоповерхівці). Поставив перед мостом Кондер на 1000мкф, так він підвищує до потрібної напруги - до 15в, струм іде десь до ампера, не великий.
 
Elаna Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Ранні пташки РАДОЙ п’ють, а пізні - сльози ллють.
 
Mihailokopjan Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Акумулятор потрібно правильний купувати і хороший.
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Мото форум Одеса » Заряджання аккамулятора (Заряджання аккамулятора)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: