Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Купити мікроавтобус (Купити мікроавтобус)
Купити мікроавтобус
Timon Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Я хочу купити мікроавтобус і зайнятися пасажирськими перевезеннями. Але коштує така техніка дуже дорого. Ось і думаю - може з пробігом пошукати? Як вважаєте - варто БУ брати? Як його потім до ладу приводити?
 
Flipper Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну взагалі, так одразу на ваше запитання не відповіси. Річ у тім, що треба дивитися, в якому машина стані. Одна справа, якщо її трохи підшаманити, й інша - якщо капремонт двигуна потрібен. Салон то до ладу привести буде не складно - в тому ж Бердичеві, наприклад, займаються переобладнанням мікроавтобусів: А ось все інше скільки буде коштувати - питання.
 
Rokan Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
З пробігом - це поняття дуже розтяжне. Можна купити машину БУ і клопоту з нею не знати, а можна на таку нарватися, що потім із сервісу виїжджати не будете
 
Milaha Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене батько кілька років тому купив машину з пробігом. Просто за оголошенням знайшов і нічого - їздить без проблем. Я не чула, щоб він на неї скаржився
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Купити мікроавтобус (Купити мікроавтобус)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: