Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » У кого замовити авто зі США в Одесі (У кого замовити авто зі США в Одесі)
У кого замовити авто зі США в Одесі
MaZeX Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто у нас в Одесі з перевірених займається пригнанням автомобілів зі США? Подивився я аукціони в Литві та Грузії, ну вони себе вже зжили. Там автомобілів не дуже багато нормальних залишилося, все вивезли, як мені здається.
 
Marinochka_lirochka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Тобі не здається, ті, хто їздять ще по Литві за машинами, викуповують те, що вже залишилося втридорога. Машин у Латвії за нормальними цінами і справді не залишилося. Зараз багато хто переходить на ринки США, Кореї ну і Грузії.
 
MaZeX Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Я у фейсбуці читав групу з пригону автомобілів і там обговорювали якраз цей момент. Ну і автопригонщиків теж. У нас кидал виявляється повно, беруть передоплату, гроші і привозять не те що ти хотів. А сказали що цей варіант кращий був.
 
Vafrukt Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Це ти прям уже пристрасті розповідаєш, я таке вперше чую. Та й якщо хтось так приганяє автомобілі, то з такими людьми більше не працюють. Я собі нещодавно амшину взяв, спочатку хотів шевроле вольт купити новіший, бо на них і ціна розмитнення нижча та й виглядає красиво. А потім попався Trailblazer шевроле, оч класний. Замовив це авто з США до Одеси аtl.uа в цій фірмі. Пригнали за 2 тижні його мені. У машині було трохи відірвано заднє крило. Заміна не сильно дорого обійшлася, рихтувальники у нас творять чудеса зараз.
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » У кого замовити авто зі США в Одесі (У кого замовити авто зі США в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: