Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Авто форум Одеса » Вибір Lexus Is 250 (Вибір Lexus Is 250)
Вибір Lexus Is 250
Фонтан Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! У найближчий місяць-два збираюся купувати Lexus Is 250 (дуже хочеться гранатового кольору на білій шкірі) Будь ласка, допоможіть з моментом щодо діагностики авто. На що слід звернути насамперед, а на що по-друге... Чи є сенс розглядати Is 220 d? І чи є різниця в ціні?

P.S. Також цікавлять моменти щодо запчастин, напруження в Одесі з обслуговуванням не буде?
 
Uuuu Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
З обслуговуванням проблем не буде. Тільки от самих живих Is 250 я у нас дуже мало. Ну чисто візуально - ви багато їх бачили?
 
Metr Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Я бачив не раз. Знаю, що їх купують/продають без особливих проблем, якщо на те пішло. На одеському олкс-е хоча б подивіться. Щонайменше 4-5 живих автомобілів, Фонтан, ви точно знайдете. Це так на вскидку. Насправді більше. Щодо діагностики вам на будь-якому СТО скажуть. У принципі, коли будете перевіряти, це обов'язково.
 
Nasar Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Lexus Is 250 доволі недешевий автомобіль. Дозвольте запитати - платили всі гроші відразу або оформляли кредит???
 
Lisyonok Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається Лексус, який би він не був))
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Авто форум Одеса » Вибір Lexus Is 250 (Вибір Lexus Is 250)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: