Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Авто форум Одеса » Шукаю сімейне авто (Шукаю сімейне авто)
Шукаю сімейне авто
Pinkie Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукаю сімейне авто з просторим салоном, бенз+газ або дизель. Великий обсяг багажника.
Пропонуйте, ліміт 9 тисяч!
 
Komrad Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Як щодо Ford mondeo хетчбек?
 
Pinkie Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Маленький, уже дивився. Ще й ціна завищена, на мій погляд...
 
Komrad Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ва форд мондео малий, тоді треба дивитися вже Kangoo, вважається як легкова, але по суті це вже маленький бус. І головне що восьмирічний Kangoo можна взяти за 7 тисяч, хоча на тому ж olx можна і за 5 взяти, вкластися в капремонт і рік ганяти без проблем. Ще газ поставити і взагалі чудово!
 
Exiousle Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо потрібно авто сімейного типу з великим багажником, то краще брати невеликий фургон мені здається.
 
Hasb Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо є такий бюджет і такі критерії до вибору авто, то радив би брати дизельний фургончик. Зараз такі машини користуються попитом і дуже багато хто їх бере. Дивлюся якраз на avtobazar.ua Фіат Добло і вони до речі дуже навіть цікаві. Можна до 10 взяти в ідеальному стані, свіжо пригнаний пасажир у довгій базі. Мені здається, що кращого варіанту просто бути не може. Можна ще Фіат Шкудо подивитися, але він більше як мінівен йде, але теж цікавий екземпляр.
 
Равинський Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Шевроле Лачетті не розглядаєте? Багажник дуже просторий, автомобіль місткий, такий у мого брата був - туди легко поміщалася дитяча коляска з люлькою і велосипед старшого сина. 
Ще один плюс - недорога в обслуговуванні, деталі знайти не проблема. Не забувайте про купівлю зимової гуми, хороші шини важливі для сімейного авто.
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Авто форум Одеса » Шукаю сімейне авто (Шукаю сімейне авто)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: