Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Авто форум Одеса » Зимовий комплект гуми (Зимовий комплект гуми)
Зимовий комплект гуми
Монті Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте з шипами
 
Анрес Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Сам їжджу на Нокіан Хаккапеліта сімки, дружині на машину буду вісімку купувати. ми живемо в передмісті і липучку навіть не розглядаю - в сильні замети вона взагалі не справляється з поставленими завданнями.
Раніше в місті жили і на машинах стояла липучка Гудієр. Місто чистять добре, нам цілком вистачало такої гуми.
 
Lisyonok Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Найголовніше поставити нову, оскільки від неї взимку багато що залежить.
 
Hasb Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно з будь-якого брати шиповану, вона себе на ожеледі добре показує.
 
Exiousle Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут мені здається потрібно дивитися за бюджетом, оскільки варіантів шин дуже багато і вибрати є з чого. На orientmotors.kiev.ua є цікава інформація про те, як правильно вибрати шини на зиму. Я б все таки радив брати тільки нові і шиповку. Саме така добре тримає трасу в ожеледь і засніжену погоду. У мене така фірми Нокіан Хака і скажу так, що ніколи ще не підводила і ніде не вставав на ній. Тільки садив на пузо разок і все, але це чисто мій косяк був)
 
Kate Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Гудієр класна фірма, у мене і у чоловіка такі встановлені. Я особисто ними задоволена.
 
Stasyan Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Хоч у нас зими м'які і не такі суворі, все одно іноді липучки не рятують. Я просто постійно їжджу на авто в будь-яку погоду, оскільки працюю водієм і відчув на особистому досвіді, що таке шиповка. Вона реально допомагає вийти з більшості небезпечних ситуацій. На початку вересня буквально замовив собі зимові шини Goodyear на АТЛ і відразу одягнув їх на залізяки. Ось тепер чекаю заморозків, щоб поставити комплект зими і насолоджуватися їздою на таких шинах. Всім раджу не економити саме на зимовій гумі, оскільки від цього залежить Ваша ж безпека на дорозі.
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Авто форум Одеса » Зимовий комплект гуми (Зимовий комплект гуми)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: