Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Автосалони та мотосалони Одеси » ремонт (ремонт)
ремонт
Katya34 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
привіт усім. підкажіть які бризковики на легковий автомобіль краще поставити? гуму або пластик? порадьте де можна їх не дорого купити?
 
Alex07 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
не дорого можна купити в інтернеті, у мене друг у вересні місяця замовляв собі бризковики пластикові. у мене на машині стоять гумові.
 
Lero4ka1223 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
мені як уже рік чоловік поміняв на пластикові, він замовляв бризковики через інтернет. а днями ось купив передні рестайлінгові фари на Toyota Land Cruiser Prado - теж через магазин. якість товару хороша, вже встановив у машину, я задоволена)

Додано (04.01.2018, 14:28)
---------------------------------------------
привіт дякую
 
Irinka24 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Підкажіть, які чохли купити для авто, бажано недорого і якість більш-менш? Марка автомобіля Ланос. Бажано чохли на всі сидіння.
 
Garik Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт автолюбителям! Я дружині брав авточохли MW Brothers Premium Style (екошкіра+автотканина) для авто Volkswagen Polo седан 2016 року. І колір підійшов і ціна прийнятна. Служать добре, перевозимо собаку, сидіння не дряпаються і не брудняться. Замовляли через інтернет-магазин rozetka
оскільки в нашому місті таких немає.
 
Михайло74 Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші фірмові авточохли з екошкіри дорогуваті, але за якістю найкращі, якщо порівнювати з іншими матеріалами, та й на зовнішній вигляд вони дуже навіть нічого. Загалом, дивись сама, головне не поспішай, подивися різні варіанти.
 
MaZeX Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Авточохли з екошкіри реально хороша заміна шкіряним. І ціна приваблива на них зараз. І є ще великий плюс чохлів з екошкіри - великий вибір кольорових варіацій.
 
gicex Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт Giern.
Нічого, все приходить з часом, розберешся, навчишся. У мене теж таке було, коли взяв першу машину, не знав з якого боку до неї підійти. А заміна масла, фільтрів, шин, ТО для мене взагалі було дрімучим лісом. Але нічого, в усе вник і тепер немає жодних проблем.

Ну тепер повернемося до шин. Все насамперед залежить від розміру вашого гаманця. Але, вітчизняні виробники, такі як Росава, Белшина я купувати не раджу, нехай навіть вони і коштують дуже дешево, а в результаті на вихлопі не буде нічого!

Я не можу дозволити собі радити вам щось із серії комічної ціни - Мішлен, Гудіеар, Бріджстоун, але водночас ні в якому разі не ставлю під сумнів якість цих шин. Це зразки і вони майже близькі до ідеалу! Але зізнаюся, собі таких дозволити теж не можу. А катаюся на
шинах Yokohama Ціна=якості, шини мене повністю застарівають. Машина добре тримає дорогу.
Так що дивіться. Удачі!
 
iframes Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну тут із вами не згоден. Три роки їздив на літніх шинах Росава. Проблем взагалі не було. Їздив би і четвертий рік, але брат подарував нові. Росава вже другий рік у гаражі стоїть - однакова. Думаю закину на продаж.
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Автосалони та мотосалони Одеси » ремонт (ремонт)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: