Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТЕХНІКА » Комп'ютерна техніка » Шукаю хороший сервісний центр (Шукаю хороший сервісний центр)
Шукаю хороший сервісний центр
parascovia Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Останнім часом не можу потрапити на хорошого майстра з ремонту побутової та комп'ютерної техніки. У нас сім'я велика і постійно у когось щось не працює. Поділіться куди ви звертаєтеся в таких випадках.
 
1Віктор Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені, напевно, пощастило, поблизу мого будинку є чудовий сервісний центр restore.com.ua, Тут без жодних проблем можна відремонтувати практично будь-яку побутову та різну комп'ютерну техніку. Звертався сюди вже кілька разів і дуже задоволений ремонтом, майстри прекрасно розбираються в техніці, роблять ремонт якісно, швидко і з гарантією.
 
parascovia Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі вам величезне за посилання. У цьому сервісному центрі працюють чудові фахівці, які знають толк у своїй справі. Мобілку зробили за пів години.
 
Natasha3 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також дуже часто ремонтую свою техніку в цьому сервісі, дуже задоволений ремонтом і цінами, тож можете сміливо звертатися.
 
Sandra23 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли у нас кавоварка зламалася, ми зверталися до чудового сервісного центру coffee-service.kiev. ua, виявилося, засмітився дозатор. Почистили дуже швидко, кур'єр забрав і привіз, не потрібно було нікуди їхати. Ціни так само цілком адекватні, тому звичайно рекомендую
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Комп'ютерна техніка » Шукаю хороший сервісний центр (Шукаю хороший сервісний центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: