Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші лінзи кольорові для зору Одеса
Мілла Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші лінзи кольорові для зору Одеса
 


Привіт усім!
Збираюся купити кольорові лінзи, але гублюся у виборі оптики. Хочу, щоб лінзи були якісні й не нашкодили очам. Може, хтось із вас купував кольорові лінзи в Одесі і може порадити хорошу оптику? Заздалегідь дякую за поради!
 
Фрау Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мілла, я теж довго шукала, де купити хороші лінзи, поки не натрапила на "Люмос". У них величезний вибір, і консультанти дуже грамотні. Мені допомогли підібрати кольорові лінзи, які ідеально підійшли і за кольором, і за комфортом.
 
Барракуда Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден! "Люмос" - це найкраще місце для купівлі лінз в Одесі. Я там уже кілька років купую і звичайні, і кольорові лінзи. Якість завжди на висоті.
 
Юлко Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це не просто оптика, це офтальмологічний центр. Там можна не тільки лінзи купити, а й пройти повну діагностику зору. Я перед купівлею лінз завжди перевіряюся у них.
 
Baidaly Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж за "Люмос"! У них не тільки лінзи якісні, а й ціни адекватні. А ще там часто бувають акції та знижки.
 
Harro Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це мій вибір! У них є лінзи всіх відомих брендів, і консультанти завжди допоможуть підібрати те, що потрібно.
 
ZahariMarina Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раніше купувала лінзи в різних місцях, але тепер тільки в "Люмосі". Там і вибір більший, і якість краща, і обслуговування на рівні.
 
Ізмайлова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це мережа оптик. У них кілька філій в Одесі: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Телефони для консультації: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Липка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в "Люмосі" не тільки лінзи купую, а й оправу для окулярів підібрала. У них величезний вибір стильних оправ на будь-який смак.
 
Сангрія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж у захваті від вибору оправ у "Люмосі"! Там можна знайти як класичні моделі, так і наймодніші новинки.
 
Тутта Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це професіоналізм і турбота про клієнтів. Там завжди допоможуть підібрати лінзи, які не тільки поліпшать зір, а й підкреслять вашу індивідуальність.
 
Юліана Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмосі" на Генуезькій. Величезне спасибі за поради! Консультант допомогла підібрати ідеальні кольорові лінзи. Я дуже задоволена!
 
Polinkaа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж сходила в "Люмос" за вашими рекомендаціями. Купила кольорові лінзи і дуже задоволена! Дякую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: