Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
МММ - 2011
Graf Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
МММ - 2011


Мене цікавить думка одеситів про МММ -2011. Як ставляться до цієї системи?!
Я не є вкладником МММ, а також її не рекламую... Просто цікавить думка до цієї піраміди!
 
Nesterenko Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Graf ()
Мене цікавить думка одеситів про МММ -2011. Як ставляться до цієї системи?!
Я не є вкладником МММ, а також її не рекламую... Просто цікавить думка до цієї піраміди!
Мені здається, це черговий лохотрон, тільки з більшим ризиком... Піраміди фінансові всмоктують у себе людей, особливо їхні гроші...
І запам'ятайте, кулі не буває, а то багатьох людей не навчила ситуація з минулою системою МММ!
 
vades1 Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, МММ це найбільший лохотрон, на який попалися ще люди в 90-ті... Потрапити на цей лохотрон ще раз - це як мінімум нерозумно!
 
Milena Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
навіть не знаю, що можна однозначно сказати про систему. З одного боку всім зрозуміло, що це "лохотрон", хоча, знову ж таки МММ десь рік ще протримається, тобто за рік можна вкластися і дуже непогано підняти грошей. Сьогодні щойно говорила з одним із вкладників, начебто Мавродій навіть із лікарні передав привіт своїм МММівцям і підняв відсоткові ставки. Ніби як, навіть особи, які висловилися проти МММ, летять зі своїх робочих місць.
 
lisa Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайшла в новинах! Мавроді втік з лікарні в яку його перевели зі спецприймальника в Москві.

Засновник фінансової піраміди "МММ" Сергій Мавроді пішов з Боткінської лікарні в Москві з дорогим медичним приладом, підключеним до його тіла. Про це повідомили у прес-службі Головного управління МВС у Москві.

"Сьогодні він покинув лікарню з медичним приладом. Співробітники відділу поліції "Беговой" приймають заяву від адміністрації Боткінської лікарні, за якою буде призначено перевірку", - сказав представник поліції.

На лікарняне ліжко Сергія Мавроді відправили в понеділок прямо зі спецприймальника, де він відбував адміністративний арешт за несплату штрафу. Штраф було накладено на нього за те, що творець "МММ" не розплачується з ошуканими вкладниками. У понеділок термін арешту закінчувався, і суд мав розглянути матеріали в аналогічній справі щодо Мавроді.

У спецприймальнику він почав голодування, як він пояснив у своєму офіційному зверненні, переданому через адвоката, у відповідь на "невиправданий і незаконний арешт". Мавроді вважає, що зазнає репресій. Повідомлялося, що із засновником пірамід стався гіпертонічний криз.

Раніше адвокат Сергія Мавроді Олександр Молохов повідомив, що його підзахисний продовжує лікування. "Навіщо йому збігати, адже термін адміністративного арешту вже закінчився", - сказав захисник. Тим часом, за даними служби судових приставів, загалом Мавроді заборгував ошуканим вкладникам понад 4,2 мільярда рублів. На сьогодні в Хамовницькому відділі судових приставів перебувають 1893 виконавчі провадження, виконавчі документи щодо боржника продовжують надходити, передає ИТАР-ТАСС.
 
Milena Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
От мені цікаво, а що з тими вкладниками, яких Мавродій "кинув" у першому МММ. їм виплатять гроші??? чи як завжди-- "проїхали"????
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Milena ()
От мені цікаво, а що з тими вкладниками, яких Мавродій "кинув" у першому МММ. їм виплатять гроші??? чи як завжди-- "проїхали"????
Тих грошей уже напевно давно немає, не дарма ж Мавроді створив нове МММ 2011! Ті гроші навряд чи хтось поверне, адже тут питання: "через скільки часу завалиться ця система?!"
 
vades1 Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Мавроді повернув лікарні дорогий прилад
Адвокат засновника піраміди "МММ" Сергія Мавроді повернув у Боткінську лікарню медичну апаратуру, повідомляє ГУ МВС у Москві. Співробітники медичного закладу не мають до пацієнта претензій.

Представники лікарні сьогодні звернулися із заявою про те, що "Сергій Мавроді самовільно залишив медичний заклад і викрав дороговартісний апарат для підтримки ритму серця", ідеться в повідомленні.

За даними поліції, за півгодини до кінця терміну використання хворим апарату його адвокат повернув прилад у лікарню.

Мавроді доправили до медзакладу зі слідчого ізолятора 19 березня через погіршення самопочуття. Його заарештували 14 березня на п'ять діб за несплату штрафу.

Лідер Інтернет-партії України Дмитро Голубов розповів BusinessFM, що Мавроді хотів втекти з Росії і вже перевів в офшор частину грошей вкладників системи "МММ-2011". Голубов послався на листування Мавроді з посольствами та офшорними компаніями, з якого випливає, що у підприємця нібито є бразильський, португальський і литовський паспорти. За слова Голубова, литовський паспорт засновник "МММ" відправив у компанію "Слоу Голд Мед" для відкриття офшорних компаній на Сейшелах і Коста-Ріці. "Це листування та інформацію я передав у ФСБ. Мене попросили не розголошувати це в ЗМІ до моменту його арешту", - заявив Голубов.

Сам Мавроді сказав, що фальшивих паспортів у нього немає, а їхати з Росії він не збирається. Він також спростував інформацію про виведення грошей в офшори. За словами Мавроді, це неможливо технічно. "Знову-таки, якщо є якісь докази, як він стверджує, то нехай пред'явить їх, і нехай звернеться в органи знову-таки. Ці органи із задоволенням цю інформацію сприймуть, і мене заарештують за те, що я краду гроші", - заявив засновник піраміди. Він додав, що жодних посад у "МММ-2011", організованій у січні 2011 року, не обіймає і доходу від цього не отримує.
 
Forum4anin Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Злодій має сидіти у в'язниці! Мавроді обікрав мільйони людей, багато хто закінчив суїцидом... Він має за все відповісти!
 
klico Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Розмова про будь-що, без володіння інформацією про предмет розмови, це як мінімум невігластво. Читаючи коментарі вище, я роблю висновок, що їхні автори не в курсі подій про систему загалом, а керуються лише інформацією, яку отримали (нав'язали) ЗМІ.
Моє особисте ставлення до системи МММ позитивне. Дізнався я про неї, до речі кажучи, з джерела, яке поливало її брудом. Мені стало цікаво і я зайнявся вивченням системи і принципу її роботи. Принцип роботи системи будується насамперед на довірчих відносинах самих учасників, від поведінки яких цілком і повністю залежить її стійкість. Немає єдиного рахунку, про який так сурмлять ЗМІ, що унеможливлює повторення сценарію 94-го року, коли гроші були зосереджені в одному місці і їх просто вкрали... дуже багато невідповідностей зі ЗМІ.
Я просто не розумію, як можна робити висновок, ґрунтуючись на чиїхось умовиводах, чому б самому не витратити трохи часу і вивчити ситуацію.
Я не закликаю вступати в МММ, я закликаю оцінювати ситуацію об'єктивно, а там вже кожному своє.
 
ADONIS Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата klico ()
Розмова про будь-що, без володіння інформацією про предмет розмови, це як мінімум невігластво. Читаючи коментарі вище, я роблю висновок, що їхні автори не в курсі подій про систему загалом, а керуються лише інформацією, яку отримали (нав'язали) ЗМІ.Моє особисте ставлення до системи МММ позитивне. Дізнався я про неї, до речі кажучи, з джерела, яке поливало її брудом. Мені стало цікаво і я зайнявся вивченням системи і принципу її роботи. Принцип роботи системи будується насамперед на довірчих відносинах самих учасників, від поведінки яких цілком і повністю залежить її стійкість. Немає єдиного рахунку, про який так сурмлять ЗМІ, що унеможливлює повторення сценарію 94-го року, коли гроші були зосереджені в одному місці і їх просто вкрали... дуже багато невідповідностей зі ЗМІ.
Я просто не розумію, як можна робити висновок, ґрунтуючись на чиїхось умовиводах, чому б самому не витратити трохи часу і вивчити ситуацію.
Я не закликаю вступати в МММ, я закликаю оцінювати ситуацію об'єктивно, а там вже кожному своє
А як же можна говорити, що ця система може бути нормальною і правильною, якщо ще один раз через неї люди втратили свої гроші?! Де ці гроші?!
 
klico Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ADONIS ()
А як же можна говорити, що ця система може бути нормальною і правильною, якщо ще один раз через неї люди втратили свої гроші?! Де ці гроші?!
Система це всього лише інструмент, Ви ж не станете заперечувати той факт, що інструмент можна застосувати по-різному? Адже ніхто не звинувачує творців швидкісних видів транспорту, наприклад мотоциклів, хоча на мотоциклах розбивається багато людей, та й в автокатастрофах гинуть десятки тисяч людей, а це набагато серйозніші втрати, порівняно з будь-якою сумою грошей. Я хочу виділити той факт, що система реагує на поведінку учасників і стійкість її цілком залежить від поведінки учасників. У будь-якій структурі, навіть у швейцарському банку, якщо спровокувати паніку і змусити вкладників забрати свої вклади одноразово, то він обов'язково завалиться.....
 
Galina Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Як Ви думаєте, коли впаде нова система ммм-2011?!
Або вона буде вічна, як обіцялося при першій ммм, але все одно впаде?!
 
znatok Повідомлення # 14
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Досить Вам люди вірити, що Ваші гроші можуть просто так примножуватися! Це ж просто маячня і ммм теж!
 
klico Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
З приводу "коли завалиться", тут варіантів маса, я впевнений у тому, що сама по собі система не завалиться, а що до обіцянок, що вона вічна, я особисто такого не зустрічав, навпаки, скрізь ідеться про те, що система кінцева, а термін її життя, за певних темпів зростання кількості учасників, приблизно 3-5 років. Кінцівка системи зовсім не означає, що вона завалиться, в загальноприйнятому розумінні, на сленгу хайперів соскаміться, вона просто перейде в інший стан.
Цитата znatok ()
Досить Вам люди вірити, що Ваші гроші можуть просто так примножуватися! Це ж просто маячня і ммм теж!
Поясніть це банкірам, вони чомусь цього не знають і продовжують робити гроші з повітря.
 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: