Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Одеський форум » ТЕХНІКА » Побутова техніка » Кондиціонер (Кондиціонер)
Кондиціонер
ірина1990 Повідомлення # 16
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Подивіться ще на хороший вибір і ціни адекватні. Ми собі замовляли Gorenje KAS 26 - працює в режимі охолодження й обігріву, режим осушення, пульт ДУ, потужність у режимі охолодження 2.6 кВт, потужність у режимі обігріву 2.8 кВт, рекомендована площа приміщення, що обслуговується, до 22 кв.м, світлодіодний дисплей, клас енергоспоживання А, безшумна робота.
 
Паула Повідомлення # 17
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене чудовий мобільний кондиціонер Модель Idea.  Я ним дуже задоволена. Коштує не дорого, і при бажанні можна переміщати його по дому в будь-яку кімнату. Ми з чоловіком навіть на дачу його часто беремо. І гріємося з ним, і від спеки рятує.
 
Gloriya7 Повідомлення # 18
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми хорошу спліт-систему купували на technosite, а потім ще й батькам купили в них же. Брали фірми Toshiba, нібито всі знайомі радили саме такі брати кондиціонери, кажуть, що вони довговічні.
Уже два роки як у нас стоїть, все працює відмінно!
 
vorontsovanatulya Повідомлення # 19
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми минулого тижня кондиціонер Cooper&Hunter ось тут взяли, дешевше не просто не знайшли, вони ж нам його і встановили. Кондиціонер випробували, працює нормально і абсолютно безшумно.
 
yelmat Повідомлення # 20
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі є хороший інтернет магазин technosite.com.ua, ми в них уже два кондиціонери купили. Дуже хороша техніка і ціни на неї нижчі за ринкові. І ще зручно, що чекати на замовлення не потрібно, оскільки в одному місті перебуваємо)
 
Lorelai23 Повідомлення # 21
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Hasb ()
Поламався старий кондишн. Потрібно новий, Які зараз якісні на ринку?
А якої фірми у Вас поламався? У мене зараз Toshiba, добре служить
 
OlegSavchenko Повідомлення # 22
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Hasb ()
Поламався старий кондишн. Потрібно новий, Які зараз якісні на ринку?
Мужик, якість на нашому вітчизняному ринку знайти практично неможливо. Не треба купувати всяку хрень, викидати потім ще гроші на її ремонт. Одна справа, якщо щось дрібне і незначне зламалося, а як регулярно, так навіщо взагалі нерви витрачати... Я б тобі порадив кондиціонер Daikin, це японська фірма. Так, не зовсім дешева у них продукція, зате якісна! Я особисто задоволений, а там вибір за тобою, звичайно.
 
MaZeX Повідомлення # 23
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата OlegSavchenko ()
Мужик, якість на нашому вітчизняному ринку знайти практично неможливо. Не треба купувати всяку хрень, викидати потім ще гроші на її ремонт. Одна справа, якщо щось дрібне і незначне зламалося, а як регулярно, так навіщо взагалі нерви витрачати... Я б тобі порадив кондиціонер Daikin, це японська фірма. Так, не зовсім дешева у них продукція, зате якісна! Я особисто задоволений, а там вибір за тобою, звичайно.
Правильно говориш! Нічого у нас не вічне, але краще витратитися спочатку на нормальний якісний товар!!! Сам зараз у пошуку кондера, хочу такий щоб і теплим повітрям гнав, і холодним
 
iframes Повідомлення # 24
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Nasar ()
simon, ціни там захмарні. На комфі дешевше зараз
що за Simon? Ми останнім часом призвичаїлися в інеті замовляти, поки без пригод
 
katuha Повідомлення # 25
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата iframes ()
що за Simon? Ми останнім часом призвичаїлися в інеті замовляти, поки без пригод
загугли... які проблеми
 
iframes Повідомлення # 26
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата katuha ()
загугли... які проблеми
Що, правда? Я поради запитав, здається, а не "погугли". Гуглив, нічого не знайшов!
 
OlegSavchenko Повідомлення # 27
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
iframes, ну у нас у місті є "Сімон" цей, там теж техніку продають, якщо не помиляюся
 
Maryanka Повідомлення # 28
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо проблема з вибором кондиціонера, раджу звернутися за безкоштовною консультацією до цих хлопців, так само вони займаються установкою, ремонтом, обслуговуванням кондиціонерів, хороший сервіс, відповідають на заявку швидко, роботу роблять якісно.
 
Kukolka Повідомлення # 29
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться в Brainer, думаю Вам точно зможуть підібрати і встановити кондиціонер
 
AchiveMan Повідомлення # 30
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Запитав у свого друга, він уже багато років встановлює кондиціонери та іншу техніку, рекомендував звернутися до цих хлопців - stem
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Побутова техніка » Кондиціонер (Кондиціонер)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: