Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Одеський форум » ТЕХНІКА » Побутова техніка » Кондиціонер (Кондиціонер)
Кондиціонер
Prichuda Повідомлення # 31
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Паула ()
У мене чудовий мобільний кондиціонер Модель Idea.  Я ним дуже задоволена. Коштує не дорого, і при бажанні можна переміщати його по дому в будь-яку кімнату. Ми з чоловіком навіть на дачу його часто беремо. І гріємося з ним, і від спеки рятує.
Прикольно, а де в нього повітровідвід? Ніколи з таким не стикалася, як він себе в експлуатації поводить? І як його монтувати?
 
Bzhik Повідомлення # 32
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити кондиціонер можна не виходячи з дому, але це ще не 100% вирішення питання. Дуже важливо знайти знайти сумлінного фахівця, який візьметься провести якісний монтаж. Я завжди рекомендую вирішувати ці два питання паралельно, тим більше, можна придбати сертифікат на установку 
Я просто стикався з тим, що купивши кондиціонер у сезон, тижні три шукав фахівців. Тож не повторіть моїх помилок.
 
katuha Повідомлення # 33
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно вірно, знайти хорошого фахівця, який не підведе з термінами установки, та ще й зробить все якісно, не так вже й просто. Так само як і у вас був сумний досвід.
 
Pupyrka Повідомлення # 34
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Та все ті ж на ринку в лідируючих позиціях, мамі на день народження купили Кондиціонер HYUNDAI ARN09HSSUA / ARU09HSSUA в фокстрот . Він недорогий, але охолоджує і ще й плюс до всього зволожує приміщення чудово. Загалом зараз навіть серед недорогих є якісні.
 
Roks Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Hasb ()
Поламався старий кондишн. Потрібно новий, Які зараз якісні на ринку?
 Ми брали собі Hyundai. Вже 2а роки ,політ нормальний.) Через Розетку. Все узгодили.

Додано (18.03.2024, 16:41)
---------------------------------------------
В нас кондиціонер Hyundai. Не довго вибирали, як на мене варіант ціна\якість. Вже 2й рік в дії, все ок. всі необхідні функції є, і ціна адекватна. Брали на Розетці.

 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Побутова техніка » Кондиціонер (Кондиціонер)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: