Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Має відбутися весілля (Має відбутися весілля)
Має відбутися весілля
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Через місяць у мене весілля, і я розумію, що часу на підготовку залишилося у мене зовсім мало. Тому хочу організацію весілля довірити професіоналам. Може хтось підкаже, хто цим займається?
 
Дрюлька Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Автор, у вас ще цілий місяць попереду, підключіть своїх подруг і маму, нехай вам допоможуть. Ви можете вибрати вподобані вам варіанти, а вони вже будуть їздити і забирати ваші замовлення.
 
Юшкін Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з дружиною за три місяці самостійно готувалися до весілля, обговорювали всі глобальні деталі, щоб на урочистості не було сюрпризу, і все одно не все врахували. Тож якщо є можливість, краще найміть людей, які в цьому фахівці.
 
Малина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, якщо ви сумніваєтеся, що все встигнете зробити вчасно, і підготуватися до свого весільного торжества, то краще тоді не ризикувати, щоб гості, та й ви, не були засмучені.
 
kirill02 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще підготуйтеся як наступник
 
Moon Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
А ми замість весілля їздили в Скандинавію, було супер
 
alisia_kukushka Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми зверталися в агентство з організації свят "Stories", вони реально молодці, зробили все що б весілля запам'яталося не тільки молодятам, а й гостям. Не дорого і відповідально підійшли до цього питання. Спасибі їм.
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Має відбутися весілля (Має відбутися весілля)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: